Všetky platby u nás sú zdarma. Doprava zdarma pri nákupe nad 200,- EUR. Doručenie do 24 hodín (v pracovné dni) v rámci SR.

DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE PT3000

Diaľkové ovládanie elektronických obojkov Martin System - obojkov CHAMELEON® III BMartin System™ Micro Trainer B, ovládačov Finger Kick ako aj výcvikovej pomôcky Dogtrophy je plne kompatibilné so všetkými ovládačmi značky Martin System vrátane diaľkového ovládania PT3000.

Diaľkové ovládanie Pro Trainer 3000 je schopné ovládať až 2 rôzne obojky na veľký dosah (až 3000 m s Micro Trainer B). 4 stimulačné tlačidlá možno konfigurovať samostatne podľa vašich potrieb - využite potenciál elektronických výcvikových obojkov aj vďaka fukciám, ktoré vám ponúka práve ovládač PT3000 !!!

€299
Dostupnosť: Skladom
Môžeme doručiť do:
23.4.2024
Možnosti doručenia
Kód: RC_PT3000
DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE PT3000
RC PT3000 MARTIN SYSTEM Remote control PT3000
ZADARMOZADARMO
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke
Spoľahlivý servis
Spoľahlivý záručný
a pozáručný servis

Podrobný popis

PT3000 DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE

Vysielač PT3000dosah 1500 metrov s Chameleon®III B a s Micro Trainer B dokonca 3000 m. Toto diaľkové ovládanie má 18 úrovní stimulácie a 8 programových režimov. PT3000 umožňuje trénovať dvoch psov na rovnakom vysielači (pretože vysielač má dve frekvencie). Pre každého psa máte 2 stimulačné tlačidlá, ktoré vám v prípade potreby dávajú možnosť pracovať s dvoma rôznymi frekvenciami pre jedného psa. Vysielač si automaticky zapamätá poslednú úroveň stimulácie zvolenú pre každé tlačidlo.

TECHNICKÉ ÚDAJE

 • 18 úrovní stimulácie
 • Displej LCD
 • Používa CR2 batériu (3V)
 • Rozmery: 160x55x24mm
 • Hmotnosť: 92 g
 • Kompatibilné s Micro Trainer B, Chameleon®III B a Finger-Kick.

 

8 programov:

 • Kliker (úroveň 0)
 • Stimulácia s/bez tónu
 • Stimulácia (1/4 sekundy) s tónom/bez tónu
 • Stúpajúca stimulácia s/bez tónu
 • Výstražný tón (1 sekunda), po ktorom nasleduje stimulácia

 

Manuály:

 

Videonávody:

 • PT3000 Osem prevádzkových režimov

PT3000 All mode from Martin System on Vimeo.

 • PT3000 Spárovanie s Chameleon®III B

PT3000 Pairing with Chameleon®III B from Martin System on Vimeo.

 • PT3000 Párovanie oboch strán

PT3000 Pairing both side from Martin System on Vimeo.

 • PT3000 Spárovanie s Micro B

PT3000 Pairing with a Micro B from Martin System on Vimeo.

 • PT3000 Spárovanie s Finger Kick

PT3000 - Pairing with a Finger Kick from Martin System on Vimeo.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo
Záruka: 2 roky

Martin System - úvod1

 

Za svetoznámou značkou elektronických výcvikových obojkov Martin System® stojí jeden z najlepších kynológov sveta Bart Bellon.

Ako jediný kynológ na svete sa môže pochváliť siedmimi titulmi šampión belgického ringsportu (jednej z najťažších kynologických súťaží na svete) V roku 2002 Bart Bellon dokonca dosiahol najvyššie skóre, aké kedy kto dosiahol (predtým i potom) na majstrovstvách v belgickom ringu. 

Chcete vedieť ako to urobil? Odpoveďou je jeho systém výcviku a výchovy psov známy ako NePoPo®, ktorý doslova tvorí  sebavedomé a agilné psy plniace každý povel v každom prostredí s veľkým zanietením a to doslova srdcom a dušou.

Ako prirodzenú súčasť tejto výchovy a výcviku využíva Bart Bellon aj elektronické výcvikové obojky Martin System®na vývoji ktorých sa sám podieľal. 

Elektronické výcvikové obojky Martin System®  využívajú 6 kľúčových technológií, ktoré iné elektronické obojky nemajú a preto s nimi nie je možné dosiahnuť také výsledky, ako so zapojením elektronických výcvikových obojkov Martin System® v kombinácii s NePoPo®.

 CHAMELEON® III B MEDIUM & K9 & FINGER KICK (2)

A tu je stručná história samotnej značky Martin System®:

1978

Spoločnosť SA «Nouveaux Etablissements Charles Martin» (ďalej len «Martin System®») bola založená M. Charlesom Martinom.

Prvotnou hlavnou činnosťou spoločnosti bola distribúcia a montáž elektrických vykurovacích systémov, najmä značky ACEC.

1998

Charles Martin a jeho syn Joseph Martin sa rozhodli diverzifikovať svoju činnosť a investovať do výskumu a vývoja systémov výcviku psov, tu sa zrodila značka Martin System®

Z roka na rok aktivita súvisiaca so systémami výcviku psov narastala a bola vyvinutá celá škála produktov pre výcvik psov, ale aj výcvik sokolov a tiež vo všeobecnom výcviku a dozore zvierat.

2018

Akvizícia spoločnosťou BCBB

Viac ako desať rokov Bart & Michael Bellon, majitelia BCBB, úzko spolupracovali s Martin System® a M. Charlesom Martinom. Obchodná aj technologická spolupráca priniesla spoločnosti významnú pridanú hodnotu pri vývoji nových produktov.

Pre M. Charlesa Martina bolo logickým krokom predať a odovzdať spoločnosť BCBB. Medzitým BCBB vyvinula svoje vlastné produkty využívajúce najmodernejšie technológie v elektronike od Martin System.

Prevzatie umožnilo spoločnosti Martin System® ďalej rozvíjať svoje produktové portfólio so správnym zameraním a potrebným trhovým know-how. Skúsenosti Mr et Mrs Bellon s výcvikom psov predstavujú pre spoločnosť neuveriteľnú výhodu a odlíšenie, ktoré môžete teraz využiť aj Vy !!!