Všetky platby u nás sú zdarma. Doprava zdarma pri nákupe nad 200,- EUR. Doručenie do 24 hodín (v pracovné dni) v rámci SR.

Prečo používať práve výcvikové elektronické obojky MARTIN SYSTEM®

Výcvikové elektronické obojky MARTIN SYSTEM®

Vaša cesta do sveta bezpečnej a harmonickej komunikácie s Vaším psom.

 CHAMELEON® III B MEDIUM & K9 & FINGER KICK (2)CHAMELEON® III B MEDIUM & K9 & FINGER KICK (3)

Hneď na úvod treba povedať, že do Ríma vedie 1000 ciest a k Vášmu cieľu - či je to napríklad spoľahlivé privolanie, disciplinované plnenie povelov, zabránenie štvaniu zvery, alebo perfektný výkon Vášho psa v športovej kynológii vedie tiež veľa spôsobov a Vaše ciele sa často dajú dosiahnuť aj bez elektronického obojku.

Elektronický obojok je len jeden z tréningových prostriedkov, ktoré sú Vám k dispozícii na dosiahnutie cieľa. Je však mimoriadne efektívny, najmä v situáciách, keď psa nemáte priamo pri sebe....

Väčšina nám známych elektronických obojkov dostupných na trhu však pôsobí na psa výlučne represívne a bohužiaľ častokrát aj bolestivo cez elektrické korekcie majú za cieľ "aby pes dostal konečne rozum".

Je preto správne, nielen z radov laickej kynologickej verejnosti, ale aj zo strany skúsených kynológov starostlivo zvážiť použitie elektronických obojkov represívnym spôsobom, ktorý jednoznačne znižuje komfort Vášho psa. Už len použitie bežných elektronických obojkov v situácii, keď ste na vychádzke a počas nej začne mrholiť... Nie každý si uvedomuje, že sa psovi vplyvom vlhka zásadne zvyšuje vodivosť kože a že doteraz prakticky neškodný zásah z elektronického obojku napríklad na úrovni 2 je pre psa v takto zmenených podmienkach zrazu mimoriadne bolestivý...a to nehovoríme o ďalších rizikách ako je riziko vzniku nekrózy, či bolestivej korekcie zo strany psovoda vplyvom nedoliehajúcich kontaktov obojku na krk psa, ktoré si psovod mylne vysvetľuje ako nízku úroveň stimulu a neustále ho zvyšuje....

Aj pre tieto dôvody je používanie elektronických obojkov  značky MARTIN SYSTEM® ako z iného sveta. Obojky tejto značky sú vybavené špičkovými technológiami, ktoré vďaka jedinečným patentovaných technológiám dokážu zaistiť harmonickú, bezbolestnú a férovú komunikáciu s Vaším psom za účelom dosiahnutia Vašich cieľov tak aby súžitie s Vaším psom bolo Vám obom pre radosť !!!

Elektronické obojky MARTIN SYSTEM® (CHAMELEON® III B aj Martin System™ Micro Trainer B) komunikujú vďaka aplikácii Doggify s Vaším mobilom

Vychutnajte si túto revolučnú technológiu vo svete výcvikových obojkov komunikujte s vaším výcvikovým obojkom prostredníctvom mobilu:


S aplikáciou Doggify a technológiou «BLUETOOTH» budete:

 • informovaní o kvalite kontaktu obojku s telom Vášho psa (technológia obojku automaticky neustále kontroluje existenciu kontaktu obojku s telom Vášho psa)
 • informovaní o úrovni batérie
 • informovaní o teplote obojku a teplote Vášho psa* (veľmi praktické napríklad pri prevoze psa v aute v letných horúčavách...)
 • môžete si cez Váš mobil naladiť niektoré pokročilé parametre Vášho výcvikového obojku, napr.
  všetky úrovne vášho obojku je možné upraviť tak, aby ste mali Vy a Váš pes ten najlepší pocit pri každej tréningovej aktivite
  Zakážte stimuláciu v krajinách, kde nie je povolená....

 

* V dosahu pripojenia bluetooth

Doggify App from Martin System on Vimeo.

 

PATENT CHAMELEON® - revolučné riešenie uchytenia obojku na krku psa Vám dáva veľa výhod:

 • optimalizuje kontakt elektronického obojku s telom Vášho psa, pretože kontaktné body sú na boku (eliminuje tak zlyhanie psovoda, ktorý si nulovú reakciu zo strany psa  vplyvom nedoliehajúcich kontaktov veľmi často mylne vysvetľuje ako nízku úroveň stimulu a neustále ho zvyšuje...
 • umožní Vám jednoducho zmeniť polohu kontaktných bodov a vyhnúť sa vzniku mechanickej nekrózi
 • prispôsobené na použitie s rôznymi druhmi kontaktov (možné dokúpiť) pre 100% kvalitný kontakt s telom Vášho psa
 • "neviditeľný" na krku vášho psa, keď je potrebná diskrétnosť (nie každý chce prezentovať, že jeho pes má na krku elektronický obojok)

 

Chameleon® Patent from Martin System on Vimeo.

 

FINGER KICK - najlepšia súprava  HANDS FREE pre Váš diaľkový ovládač elektronického obojku na trhu:

 • Viac ako 10 rokov predaja
 • Najmenší
 • Najlepšia výdrž batérie
 • Najlepší rozsah medzi Finger Kick a diaľkovým ovládačom

Pomocou Finger Kick môžete mať pri výcviku svojho psa voľné obe ruky! Naša najobľúbenejšia inovácia - predstavte si, že na prechádzke nemusíte držať v ruke neustále diaľkový ovládač (alebo ho mať zavesený pohotovostne na krku), ale Vášho psa ovládate cez diskrétny "prstienok" na ruke... paráda !!!

FINGER KICK from Martin System on Vimeo.

 

KONTAKTNÉ MERANIE S POMOCOU PATENTU NHT A SSC - kľúčové technológie elektronických výcvikových obojkov MARTIN SYSTEM®:

technologická vyspelosť obojkov MARTIN SYSTEM®  umožňuje to, čo iné elektronické obojky nevedia -  rozpoznať kvalitu kontaktu s telom psa:

 • kvalitný kontakt sa vyhýba akejkoľvek nedobrovoľnej nadmernej stimulácii
 • ste si tak v každom okamihu istí, že Váš obojok je správne nasadený na krku vášho psa a teda je plne funkčný

CONTACT MEASUREMENT from Martin System on Vimeo.

 

SSC – STIMULATION À SENSATION CONSTANTE - automatický systém zabezpečujúci konštantnú hodnotu stimulu bez ohľadu na vonkajšie podmienky

 
Inovácia, ktorá umožňuje považovať elektronické výcvikové obojky MARTIN SYSTEM® jednoznačne za najlepšie na svete.

 

Bez ohľadu na vonkajšie podmienky - vlhkosť vzduchu, vlhkosť chlpov psa alebo ich hrúbku či hustotu-  technológia SSC neustále (niekoľkokrát za sekundu) sníma požadované hodnoty a na ich základe určuje procesor hodnotu - intenzitu impulzu - ten sa teda v závislosti od vonkajších podmienok mení tak, aby naše psy cítili neustále konštantné vnímanie pocitov.


TÁTO TECHNOLÓGIA JE PATENTOVANÁ A VYUŽÍVAJÚ JU VÝLUČNE OBOJKY MARTIN SYSTEM®.

Toto je fantastický patent, ktorým  MARTIN SYSTEM® chráni dobré životné podmienky Vášho psa a nedovolí, aby zmenou vonkajších podmienok  bol Váš pes nechtiac vystavený silnejšiemu impulzu ako chcete Vy sami. Zabezpečte pre svojho psa aj pre seba to najlepšie, zažite aj Vy pocit istoty, keď pracujete elektronickým obojkom.

SSC – STIMULATION À SENSATION CONSTANTE from Martin System on Vimeo.

 

NHT – NOVÁ HIGH TECHNOLÓGIA

Pomocou tejto patentovanej technológie je MARTIN SYSTEM® schopný zmenšiť veľkosť svojich obojkov CHAMELEON® III B aj Martin System™ Micro Trainer B - takže sú ľahké, príjemne nositeľné a elegantné:

 • žiadny kompromis medzi veľkosťou a funkčnosťou
 • predĺžená výdrž batérie
 • konzistentná elektronická stimulácia

NHT – NEW HIGH TECHNOLOGY from Martin System on Vimeo.

 

Vitajte teda ešte raz vo svete

MARTIN SYSTEM®

kde sa vášeň pre psov a ich výcvik stretáva s vášňou pre inovácie a dokonalosť.

 

Ak ste doteraz váhali, či sa obávali zaradiť elektronický obojok do výchovy a výcviku Vášho psa - už viete, že ste na správnom mieste !!!