Všetky platby u nás sú zdarma . Doprava zdarma pri nákupe nad 200,- EUR. Doručenie do 24 hodín (v pracovné dni) v rámci SR.

Doprava a platba - u nás je to jednoduché

 

  • Všetky platby u nás sú zdarma 
  • Doprava zdarma pri nákupe nad 200,- EUR v rámci Slovenskej republiky
  • Doprava pri nákupe do 200,- EUR v rámci SR len za 3,97 EUR
  • Doručenie do 24 hodín v rámci SR*

*platí pri tovare skladom, doručovanie sa realizuje kuriérskymi spoločnosťami v pracovné dni.

 

 Vieme čo od nás potrebujete - objednať rýchlo, bez vypĺňania zbytočných informácií a zaplatiť platobnou kartou, či internetbankingom, aby ste sa s kuriérom už nemuseli zdržiavať - či už manipuláciu s hotovosťou, alebo platobnou kartou a posterminálom kuriéra, alebo jednoducho chcete aby zásielku prevzal za Vás niekto iný a nemal starosti s jej vyplatením :)

Tiež vieme, že keď už elektronické výcvikové obojky, či iný tovar u nás objednáte, je super ak je zásielka už na druhý deň u Vás a že chcete aby bola chránená proti poškodeniu kvalitným prepravným obalom.

Že sa aj tak môže stať nehoda a kuriér cestou zásielku rozbije - no taký je život. To však neznamená že s takou zásielkou máte nejaké starosti. Zásielku jednoducho nepreberte a my sa postaráme o všetko ostatné - vrátane doručenia náhradnej zásielky :)

Takáto situácia však väčšinou nenastane - stále "jedným okom" dozeráme na Vaše zásielky a častokrát vieme skôr ako Vy, že vznikol problém a tak ho vyriešime skôr ako si niečo všimnete :) 

Záleží nám na Vás a tak sa k Vašim objednávkam aj správame !!!!

  

A ako na platby za skvelé výcvikové obojky, či iný tovar kúpený u nás?:

 Využívame jednu z najlepších a najbezpečnejších platobných  brán v súčasnosti:

ComGate

ComGate je čisto česká spoločnosť rýdzo česká spoločnosť, ktorá platobné služby poskytuje už 20 rokov. Do oblasti platobných služieb prináša transparentnosť a vysokú úroveň bezpečnosti v on-line priestore.

ComGate Payments, a.s. je platobná inštitúcia, ktorá spadá pod dohľad Českej národnej banky. Okrem toho je zo zákona povinným subjektom voči Ministerstvu financií Českej republiky, s ktorým spolupracuje v otázkach zamedzenia prania špinavých peňazí (AML).

U nás môžete platiť platobnými kartami rôznych druhov a tiež využívať internetbanking ak je táto forma platenia pre Vás pohodlnejšia:

          maestro_jpgmaster-card_jpgvisa_jpglogoapplepaySSPOR_vVUB-v

 

Kontakt pre prípadné otázky a reklamácie súvisiace s platbami platobnými kartami a internetbankingom:


ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267