Všetky platby u nás sú zdarma. Doprava zdarma pri nákupe nad 200,- EUR. Doručenie do 24 hodín (v pracovné dni) v rámci SR.

FINGER KICK red

FINGER KICK red je mimoriadne praktický a užitočný doplnok na ovládanie elektronických výcvikových obojkov Martin System a Chameleon. Mať pri výcviku obe ruky voľné a nemusieť okrem iných výcvikových pomôcok držať v ruke ešte aj diaľkový ovládač od elektronického obojka - to ocení každý skúsený kynológ.

Ovládač FINGER KICK však ocenia aj bežní "psíčkari" - mať psa neustále pod kontrolou a to okamžite vďaka miniatúrnemu zariadeniu umiestnenému na prste ruky - je to diskrétne, praktické a veľmi pohotové riešenie - určite vyskúšajte - vrelo odporúčame !!!

€149
Dostupnosť: Skladom
Môžeme doručiť do:
16.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: FK2R
FINGER KICK red
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke
Spoľahlivý servis
Spoľahlivý záručný
a pozáručný servis

Podrobný popis

FINGER KICK

Skvelý doplnok  - patentovaný Finger Kick je spárovateľný s Vaším diaľkovým ovládačom Martin System a umožňuje Vám bezdrôtovo spúšťať stimulačné tlačidlo na diaľkovom ovládači bez použitia rúk.

Mimoriadne efektívne pri výcviku (obe ruky máte voľné, vysielač nemusíte držať v ruke, alebo ho mať zavesený na krku), mimoriadne obľúbený je však aj pre jeho diskrétnosť - napríklad na vychádzkach môžete mať psíka "na voľno" a komunikujete s ním len prostredníctvom Finger Kick - malého zariadenia navlečeného na prste Vašej ruky - skvelé !!!

Patentovaný Finger Kick je spárovaný s vaším diaľkovým ovládačom Martin System a umožňuje vám bezdrôtovo spúšťať stimulačné tlačidlo na diaľkovom ovládači bez použitia rúk.

Vďaka hands-free „Finger Kick“ sa môžete venovať samotnému tréningu, alebo si užívať bezstarostne vychádzku a zároveň si zachovať okamžitú kontrolu nad vaším miláčikom !!!

Funguje v okruhu až 25 m od vysielača.

Kompatibilita:

Finger Kick je kompatibilný s nasledujúcimi diaľkovými ovládačmi Martin System:

  • Remote Control TT 1000 (možnosť použitia až 2 Finger Kick)
  • Remote Control PT 3000 (možnosť použitia až 4 Finger Kick)
  • Remote Control Beagle Master (možnosť použitia až 4 Finger Kick)
  • Diaľkové ovládanie TT4FK (možnosť použitia 1 Finger Kick)
  • Diaľkové ovládanie CTT (možnosť použitia až 4 Finger Kick)
  • Diaľkové ovládanie K9 (možnosť použitia až 4 Finger Kick)

 

 

 Manuál:

 

Videonávody:

  • PT3000 Spárovanie s Finger Kick

PT3000 - Pairing with a Finger Kick from Martin System on Vimeo.

 

  • K9 Spárovanie s Finger Kick

K9 Pairing with FK from Martin System on Vimeo

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo
Záruka: 2 roky

Martin System - úvod1

 

Za svetoznámou značkou elektronických výcvikových obojkov Martin System® stojí jeden z najlepších kynológov sveta Bart Bellon.

Ako jediný kynológ na svete sa môže pochváliť siedmimi titulmi šampión belgického ringsportu (jednej z najťažších kynologických súťaží na svete) V roku 2002 Bart Bellon dokonca dosiahol najvyššie skóre, aké kedy kto dosiahol (predtým i potom) na majstrovstvách v belgickom ringu. 

Chcete vedieť ako to urobil? Odpoveďou je jeho systém výcviku a výchovy psov známy ako NePoPo®, ktorý doslova tvorí  sebavedomé a agilné psy plniace každý povel v každom prostredí s veľkým zanietením a to doslova srdcom a dušou.

Ako prirodzenú súčasť tejto výchovy a výcviku využíva Bart Bellon aj elektronické výcvikové obojky Martin System®na vývoji ktorých sa sám podieľal. 

Elektronické výcvikové obojky Martin System®  využívajú 6 kľúčových technológií, ktoré iné elektronické obojky nemajú a preto s nimi nie je možné dosiahnuť také výsledky, ako so zapojením elektronických výcvikových obojkov Martin System® v kombinácii s NePoPo®.

 CHAMELEON® III B MEDIUM & K9 & FINGER KICK (2)

A tu je stručná história samotnej značky Martin System®:

1978

Spoločnosť SA «Nouveaux Etablissements Charles Martin» (ďalej len «Martin System®») bola založená M. Charlesom Martinom.

Prvotnou hlavnou činnosťou spoločnosti bola distribúcia a montáž elektrických vykurovacích systémov, najmä značky ACEC.

1998

Charles Martin a jeho syn Joseph Martin sa rozhodli diverzifikovať svoju činnosť a investovať do výskumu a vývoja systémov výcviku psov, tu sa zrodila značka Martin System®

Z roka na rok aktivita súvisiaca so systémami výcviku psov narastala a bola vyvinutá celá škála produktov pre výcvik psov, ale aj výcvik sokolov a tiež vo všeobecnom výcviku a dozore zvierat.

2018

Akvizícia spoločnosťou BCBB

Viac ako desať rokov Bart & Michael Bellon, majitelia BCBB, úzko spolupracovali s Martin System® a M. Charlesom Martinom. Obchodná aj technologická spolupráca priniesla spoločnosti významnú pridanú hodnotu pri vývoji nových produktov.

Pre M. Charlesa Martina bolo logickým krokom predať a odovzdať spoločnosť BCBB. Medzitým BCBB vyvinula svoje vlastné produkty využívajúce najmodernejšie technológie v elektronike od Martin System.

Prevzatie umožnilo spoločnosti Martin System® ďalej rozvíjať svoje produktové portfólio so správnym zameraním a potrebným trhovým know-how. Skúsenosti Mr et Mrs Bellon s výcvikom psov predstavujú pre spoločnosť neuveriteľnú výhodu a odlíšenie, ktoré môžete teraz využiť aj Vy !!!