Všetky platby u nás sú zdarma. Doprava zdarma pri nákupe nad 200,- EUR. Doručenie do 24 hodín (v pracovné dni) v rámci SR.

DOGTROPHY & PT3000 & Finger Kick

Skvelá vychytávka pre efektívny výcvik - Dogtrophy je diaľkovo ovládaný dávkovač veľkých loptičiek (3 loptičky s priemerom 9 cm), kde môžete okamžite, bez pohybu a na veľkú vzdialenosť odmeniť želané správanie vášho psa.

Používa sa ako priama/nepriama odmena. Ideálne napríklad na tréning vysielačiek, alebo revíru. Buduje u psov správny drive a zápal pre tréning.


€1 149
Dostupnosť: Skladom
Môžeme doručiť do:
21.5.2024
Možnosti doručenia
Kód: BE-102
DOGTROPHY & PT3000 & Finger Kick
[set dt pt3000] DOGTROPHY & PT3000 & Finger Kick
ZADARMOZADARMO
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke
Spoľahlivý servis
Spoľahlivý záručný
a pozáručný servis

Podrobný popis

DOGTROPHY

Výborná tréningová pomôcka budujúca drive a nasadenie/motiváciu psa pre tréning. Každý kto pracuje, alebo vlastní psy vie, že motivovaný pes je pri tréningu viac ako polovica úspechu.

Využite aj Vy modernú tréningovú pomôcku Dogtrophy ako priamu či nepriamu odmenu pre Vášho psa a budete milo prekvapení...

DOGTROPHY obsahuje:

  • Podávač lôpt DogTrophy
  • 3 veľké loptičky  (9cm)
  • PT3000 - diaľkový ovládač
  • FingerKick (umožňuje ovládať celé zariadenie prostredníctvom malého ovládača na prste vašej ruky - počas celého tréningu tak máte voľné ruky !!!)
  • Nabíjacia súprava
  • Praktický transportný kufrík

 

  • *Vertikálny stojan nie je súčasťou dodávky!

 

Manuály:

 

 

Ukážka tréningu vysielačky a budovania rýchlosti pomocou DOGTROPHY & PT3000 & Finger Kick -  Bart Bellon - jeden z najlepších kynológov na svete:

plná rýchlosť na Dogtrophy a plná rýchlosť späť.....zakašľanie v ukážke nie je povel...učíme tak psa nereagovať na akýkoľvek zvuk...ale až na skutočný povel...


 

Ukážka tréningu odvolania psa pomocou DOGTROPHY & PT3000 & Finger Kick -  Bart Bellon - jeden z najlepších kynológov na svete:

odvolanie psa len pár metrov od cieľa - vzdialenosť odvolania psa sa neustále mení ... odvolanie je odvolanie ... bez diskusie...bez opakovaného povelu....pes však vie, že sa mu počúvnuť oplatí....ako odmenu ho posielame znova za loptou spadnutou až keď je pes v plnej rýchlosti...

 

Ukážka tréningu vysielačky a budovania rýchlosti pomocou DOGTROPHY & PT3000 & Finger Kick -  Bart Bellon - jeden z najlepších kynológov na svete:

pustite loptu až keď je pes v plnej rýchlosti, aby ste odmenili plnú rýchlosť ... veľa ľudí sa snaží psa zrýchliť tým, že pustí loptičku, keď je pomalý ... VÝSLEDOK ... pes bude pomalší a pomalší...
naučte sa myslieť ako pes !....odmeňujte len žiadané správanie !!!

 

 Ukážka nácviku poslušnosti hrou - DOGTROPHY ako nepriama odmena:

do Ríma vedie 1000 ciest - nemusíte vždy držať pamlsky v ruke, aby pes počúval vaše pokyny (priama odmena) ...využite DOGTROPHY...a pes bude vedieť, že odmena príde, aj keď ju nevidí vo vašich rukách - odbúrajte  závislosť vášho psa na pamlskoch, či hračkách vo vašich rukách...

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Výcvikové pomôcky
Záruka: 2 roky

Martin System - úvod1

 

Za svetoznámou značkou elektronických výcvikových obojkov Martin System® stojí jeden z najlepších kynológov sveta Bart Bellon.

Ako jediný kynológ na svete sa môže pochváliť siedmimi titulmi šampión belgického ringsportu (jednej z najťažších kynologických súťaží na svete) V roku 2002 Bart Bellon dokonca dosiahol najvyššie skóre, aké kedy kto dosiahol (predtým i potom) na majstrovstvách v belgickom ringu. 

Chcete vedieť ako to urobil? Odpoveďou je jeho systém výcviku a výchovy psov známy ako NePoPo®, ktorý doslova tvorí  sebavedomé a agilné psy plniace každý povel v každom prostredí s veľkým zanietením a to doslova srdcom a dušou.

Ako prirodzenú súčasť tejto výchovy a výcviku využíva Bart Bellon aj elektronické výcvikové obojky Martin System®na vývoji ktorých sa sám podieľal. 

Elektronické výcvikové obojky Martin System®  využívajú 6 kľúčových technológií, ktoré iné elektronické obojky nemajú a preto s nimi nie je možné dosiahnuť také výsledky, ako so zapojením elektronických výcvikových obojkov Martin System® v kombinácii s NePoPo®.

 CHAMELEON® III B MEDIUM & K9 & FINGER KICK (2)

A tu je stručná história samotnej značky Martin System®:

1978

Spoločnosť SA «Nouveaux Etablissements Charles Martin» (ďalej len «Martin System®») bola založená M. Charlesom Martinom.

Prvotnou hlavnou činnosťou spoločnosti bola distribúcia a montáž elektrických vykurovacích systémov, najmä značky ACEC.

1998

Charles Martin a jeho syn Joseph Martin sa rozhodli diverzifikovať svoju činnosť a investovať do výskumu a vývoja systémov výcviku psov, tu sa zrodila značka Martin System®

Z roka na rok aktivita súvisiaca so systémami výcviku psov narastala a bola vyvinutá celá škála produktov pre výcvik psov, ale aj výcvik sokolov a tiež vo všeobecnom výcviku a dozore zvierat.

2018

Akvizícia spoločnosťou BCBB

Viac ako desať rokov Bart & Michael Bellon, majitelia BCBB, úzko spolupracovali s Martin System® a M. Charlesom Martinom. Obchodná aj technologická spolupráca priniesla spoločnosti významnú pridanú hodnotu pri vývoji nových produktov.

Pre M. Charlesa Martina bolo logickým krokom predať a odovzdať spoločnosť BCBB. Medzitým BCBB vyvinula svoje vlastné produkty využívajúce najmodernejšie technológie v elektronike od Martin System.

Prevzatie umožnilo spoločnosti Martin System® ďalej rozvíjať svoje produktové portfólio so správnym zameraním a potrebným trhovým know-how. Skúsenosti Mr et Mrs Bellon s výcvikom psov predstavujú pre spoločnosť neuveriteľnú výhodu a odlíšenie, ktoré môžete teraz využiť aj Vy !!!