Všetky platby u nás sú zdarma. Doprava zdarma pri nákupe nad 200,- EUR. Doručenie do 24 hodín (v pracovné dni) v rámci SR.

Elektronický obojok CHAMELEON® III B MEDIUM & PT3000 & FINGER KICK

Nepochybne jeden z najlepších výcvikových elektronických obojkov na svetovom trhu. Vďaka najmodernejším patentovaným technologickým inováciám obojok Chameleon® III B poskytuje presne to, čo hľadáte - výcvik posuniete na úplne inú úroveň. Získate psa plniaceho povely spoľahlivo, s nadšením aj v tom najrušivejšom prostredí a to všetko pri zachovaní pohody a bezpečnosti pri výcviku..

CHAMELEON® III B MEDIUM & PT3000 & FINGER KICK je cenovo dostupnejšia varianta - ideálny kompromis medzi výcvikovými vymoženosťami CHAMELEON® III B a kúpnou cenou !!!

Odkaz na video: Výcvik s elektronickými obojkami Martin System: Žiadne obavy, iba nadšenie!

€999
Dostupnosť: Skladom
Môžeme doručiť do:
16.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: BE-087
Elektronický obojok CHAMELEON® III B MEDIUM & PT3000 & FINGER KICK
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke
Spoľahlivý servis
Spoľahlivý záručný
a pozáručný servis

Podrobný popis

Elektronický obojok CHAMELEON® III B MEDIUM & PT3000 & FINGER KICK

Elektronický obojok Chameleon® III B je nepochybne jeden z najlepších výcvikových obojkov na svete. Má najvyšší stupeň technologických inovácií zo všetkých popredných svetových značiek a oproti konkurenčným výrobkom má ešte jednu obrovskú výhodu - jeho vývoj je realizovaný v spolupráci s jedným z najlepších kynológov na svete (Bart Bellon). 

V podobe výcvikového obojku Chameleon® III B tak do rúk dostávate skutočne funkčnú, neobyčajne efektívnu výcvikovú pomôcku, ktorá Vám výrazne uľahčí dosiahnutie Vašich cieľov - či už sú to výzvy v služobnej, alebo športovej kynológii, alebo "len" malé - veľké výzvy bežných "spíčkarov" ako je skutočne spoľahlivé privolanie, ukáznená chôdza na vodítku, socializované správanie voči návštevám, prenasledovanie zvierat a pod. 

Obrovskou výhodou výcvikových obojkov MARTIN SYSTEM®  je skutočnosť, že nie sú v žiadnom prípade trestacie, či averzívne prostriedky na korigovanie psov, práve naopak, sú skvelým výcvikovým doplnkom pre všetkých, ktorí cítia potrebu možnosti zasiahnuť do správania psa v každom okamihu, v ktorom to potrebujú, komunikovať so svojím psom aj na diaľku, ale férovým a pre psa bezpečným spôsobom, ktorý ho netraumatizuje, práve naopak, ktorý ho stimuluje k nadšenému plneniu  povelu.

Jediný výcvikový obojok na trhu umožňujúci stimuláciu prostredníctvom nízkych impulzov. Nutné pre bezpečný, spoľahlivý, etický a fér a moderný tréning s Vaším psom.

Pozrite si viac o skvelých vymoženostiach a technologických inováciách týchto elektronických obojkov

 

Výcvikový obojok Chameleon® III B bol vynájdený pre efektívnu a fér komunikáciu s Vaším psom, pre Vaše pohodlie, zabezpečujúci jeho odolnosť v každom počasí  a diskrétnosť. Jedná sa o diaľkový tréningový obojok, ktorý možno použiť len ako vibráciu, tón, LED,  stimuláciu alebo akúkoľvek kombináciu vyššie uvedených možností.

Chameleon® III B predstavuje to najlepšie zo sveta výcvikových obojkov - je to nástroj, ktorým získate neuveriteľný výcvikový potenciál:

 

Obojok Chameleon® III-B je známy po celom svete ako najdiskrétnejší obojok na trhu, vyhovuje potrebám každého profesionála alebo amatérskeho psovoda, ktorý chce diskrétnosť, vysoké možnosti vo výcviku a funkčnosť.

 Vodotesný Chameleon® III-B predstavuje jedinečné patenty spoločnosti Martin System®, ktoré zahŕňajú meranie kontaktov (CMS), konzistentnú spoľahlivú stimuláciu (SSC) a malý, ale výkonný nový vysokonapäťový transformátor (NHT), ktorý umožňuje mimoriadne malý dizajn, extrémne dlhú výdrž batérie v pohotovostnom režime a spoľahlivú stimulácia na všetkých úrovniach.

 Chameleon® III-B tiež predstavuje patenty Chameleon®, ktoré umožňujú pridávanie alebo odstraňovanie kontaktných bodov na úpravu a reguláciu citlivosti psa a zmenu polohy kontaktných bodov, aby sa zabránilo prípadnej nekróze. (Ruku na srdce - kto z Vás, ktorí používate elektronické obojky máte obojky s touto funkciou ?...)

S obojkom spoločnosti MARTIN SYSTEM® získate niečo, čo Vás vo výcviku Vášho psa posunie skutočne do 21.storočia:

S novou technológiou bluetooth na Chameleon® III-B máme prístup k Doggify - k bezplatnej aplikácii od spoločnosti Martin System®. Po nainštalovaní Doggify  do nášho telefónu (Android a Apple) môžeme okamžite získať dôležité informácie o svojom obojku -  či máme funkčný kontakt obojku s telom psa (presne viete, že napr. pes nereaguje na Váš pokyn a stimul lebo ho ignoruje, alebo preto, že nie je funkčný kontakt obojku s telom Vášho psa a teda stimul necítil...), aká je teplota Vášho psa (skvelá a praktická funkcionalita napr. pri prevoze Vášho psa autom v letnom období), či máme nabitú batériu atď.. Okrem toho môže používateľ pomocou aplikácie ľahko nastaviť predvolené úrovne stimulácie a dokonale si prispôsobiť obojok svojim potrebám pre dokonalý pracovný zážitok. 

Stiahnuť aplikáciu dogiffy

                                

Chameleon® III-B môže byť skutočne ako chameleón  - vizuálne a legálne prispôsobený prostrediu, v ktorom sa nachádzate. Kvôli odlišnej legislatíve niektoré krajiny stimuláciu nepovoľujú - to sa dá na obojku ľahko nastaviť. Obojok aj vizuálne nepôsobí ako elektronický obojok, je dizajnovo diskrétny, čo oceňuje veľa vlastníkov Chameleon® III-B.

Chameleon® III-B je vybavený nabíjateľnou lítium-polymérovou batériou a možno ho nabíjať káblom alebo indukciou.

Obojok Chameleon® III-B je revolúciou evolúcie. Profesionáli vedia prečo.PT3000 DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE

Vysielač PT3000dosah 1500 metrov s Chameleon®III B. Toto diaľkové ovládanie má 18 úrovní stimulácie a 8 programových režimov. PT3000 umožňuje trénovať dvoch psov na rovnakom vysielači (pretože vysielač má dve frekvencie).

Pre každého psa máte 2 stimulačné tlačidlá, ktoré vám v prípade potreby dávajú možnosť pracovať s dvoma rôznymi frekvenciami pre jedného psa. Vysielač si automaticky zapamätá poslednú úroveň stimulácie zvolenú pre každé tlačidlo.

 

TECHNICKÉ ÚDAJE

 • 18 úrovní stimulácie
 • Displej LCD
 • Používa CR2 batériu (3V)
 • Rozmery: 160x55x24mm
 • Hmotnosť: 92 g
 • Kompatibilné s Micro Trainer B, Chameleon®III B a Finger-Kick.

 

8 programov:

 • Kliker (úroveň 0)
 • Stimulácia s/bez tónu
 • Stimulácia (1/4 sekundy) s tónom/bez tónu
 • Stúpajúca stimulácia s/bez tónu
 • Výstražný tón (1 sekunda), po ktorom nasleduje stimuláciaFINGER KICK

Skvelý doplnok  - patentovaný Finger Kick je spárovateľný s Vaším diaľkovým ovládačom Martin System a umožňuje Vám bezdrôtovo spúšťať stimulačné tlačidlo na diaľkovom ovládači bez použitia rúk.

Mimoriadne efektívne pri výcviku (obe ruky máte voľné, vysielač nemusíte držať v ruke, alebo ho mať zavesený na krku), mimoriadne obľúbený je však aj pre jeho diskrétnosť - napríklad na vychádzkach môžete mať psíka "na voľno" a komunikujete s ním len prostredníctvom Finger Kick - malého zariadenia navlečeného na prste Vašej ruky - skvelé !!!

 Manuály:

 

 Videonávody:

 • PT3000 pairing with Chameleon®III B

PT3000 Pairing with Chameleon®III B from Martin System on Vimeo.

 

 • PT3000 Pairing both side

PT3000 Pairing both side from Martin System on Vimeo.

 

PT3000 Pairing with Finger Kick

PT3000 - Pairing with a Finger Kick from Martin System on Vimeo.

V našej ponuke nájdete kompletný rad moderných elektronických výcvikových obojkov MARTIN SYSTEM®:
 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: CHAMELEON® III B - Ikona výcvikových obojkov
Záruka: 2 roky
Veľkosť obojku: Medium (pre psy s obvodom krku 28 až 40 cm)
Vodotesnosť: Vodotesný obojok
Prevádzková teplota: -20°C až +40°C
Hmotnosť: 126 g
Dosah: 1500 m
Ovládané psy: 1 - 2
Stimulácie: 18 úrovní
? Prepojenie obojku s mobilom: áno

Ukážka výcviku psa trénovaného s výcvikovým obojkom CHAMELEON®

Ukážka výcviku psa trénovaného s výcvikovým obojkom CHAMELEON®

Martin System - úvod1

 

Za svetoznámou značkou elektronických výcvikových obojkov Martin System® stojí jeden z najlepších kynológov sveta Bart Bellon.

Ako jediný kynológ na svete sa môže pochváliť siedmimi titulmi šampión belgického ringsportu (jednej z najťažších kynologických súťaží na svete) V roku 2002 Bart Bellon dokonca dosiahol najvyššie skóre, aké kedy kto dosiahol (predtým i potom) na majstrovstvách v belgickom ringu. 

Chcete vedieť ako to urobil? Odpoveďou je jeho systém výcviku a výchovy psov známy ako NePoPo®, ktorý doslova tvorí  sebavedomé a agilné psy plniace každý povel v každom prostredí s veľkým zanietením a to doslova srdcom a dušou.

Ako prirodzenú súčasť tejto výchovy a výcviku využíva Bart Bellon aj elektronické výcvikové obojky Martin System®na vývoji ktorých sa sám podieľal. 

Elektronické výcvikové obojky Martin System®  využívajú 6 kľúčových technológií, ktoré iné elektronické obojky nemajú a preto s nimi nie je možné dosiahnuť také výsledky, ako so zapojením elektronických výcvikových obojkov Martin System® v kombinácii s NePoPo®.

 CHAMELEON® III B MEDIUM & K9 & FINGER KICK (2)

A tu je stručná história samotnej značky Martin System®:

1978

Spoločnosť SA «Nouveaux Etablissements Charles Martin» (ďalej len «Martin System®») bola založená M. Charlesom Martinom.

Prvotnou hlavnou činnosťou spoločnosti bola distribúcia a montáž elektrických vykurovacích systémov, najmä značky ACEC.

1998

Charles Martin a jeho syn Joseph Martin sa rozhodli diverzifikovať svoju činnosť a investovať do výskumu a vývoja systémov výcviku psov, tu sa zrodila značka Martin System®

Z roka na rok aktivita súvisiaca so systémami výcviku psov narastala a bola vyvinutá celá škála produktov pre výcvik psov, ale aj výcvik sokolov a tiež vo všeobecnom výcviku a dozore zvierat.

2018

Akvizícia spoločnosťou BCBB

Viac ako desať rokov Bart & Michael Bellon, majitelia BCBB, úzko spolupracovali s Martin System® a M. Charlesom Martinom. Obchodná aj technologická spolupráca priniesla spoločnosti významnú pridanú hodnotu pri vývoji nových produktov.

Pre M. Charlesa Martina bolo logickým krokom predať a odovzdať spoločnosť BCBB. Medzitým BCBB vyvinula svoje vlastné produkty využívajúce najmodernejšie technológie v elektronike od Martin System.

Prevzatie umožnilo spoločnosti Martin System® ďalej rozvíjať svoje produktové portfólio so správnym zameraním a potrebným trhovým know-how. Skúsenosti Mr et Mrs Bellon s výcvikom psov predstavujú pre spoločnosť neuveriteľnú výhodu a odlíšenie, ktoré môžete teraz využiť aj Vy !!!