Všetky platby u nás sú zdarma. Doprava zdarma pri nákupe nad 200,- EUR. Doručenie do 24 hodín (v pracovné dni) v rámci SR.

SADA 2 KONTAKTNÝCH BODOV 9mm PRE PRODUKT MICRO TRAINER B

Sada 2 Kontaktných Bodov 9mm pre MICRO TRAINER B: Stratili sa vám, alebo potrebujete nahradiť kontaktné body pre váš MICRO TRAINER B?

Táto sada obsahuje 2 vysokokvalitné kontaktné body 9 mm, ktoré zabezpečia spoľahlivú konektivitu - sú ľahko inštalovateľné, čím sa rýchlo obnoví funkčnosť vášho zariadenia.

€9,94
Dostupnosť: Na objednávku
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: ELU_9
SADA 2 KONTAKTNÝCH BODOV 9mm PRE PRODUKT MICRO TRAINER B
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke
Spoľahlivý servis
Spoľahlivý záručný
a pozáručný servis

Podrobný popis

Sada 2 kontaktných bodov 9 mm pre MICRO TRAINER B

Dostali ste sa do situácie, keď ste stratili kontakty na MICRO TRAINER B, alebo potrebujete z akéhokoľvek dôvodu náhradu? Naša sada 2 kontaktných bodov je presne to, čo potrebujete. Tieto kontakty (9 mm) sú špeciálne navrhnuté na použitie s vaším MICRO TRAINER B a poskytujú spoľahlivé a efektívne pripojenie.

Každý kontakt je vyrobený z kvalitných materiálov, čo zaručuje jeho dlhú životnosť a maximálnu odolnosť. Táto sada je ideálnym riešením na zabezpečenie nepretržitej funkčnosti vášho MICRO TRAINER B.

S touto sadou budete môcť rýchlo a jednoducho obnoviť plnú funkčnosť vášho MICRO TRAINER B. Či už potrebujete náhradu alebo len chcete mať po ruke náhradné diely, táto sada je pre vás ideálnym riešením.

Martin System - úvod1

 

Za svetoznámou značkou elektronických výcvikových obojkov Martin System® stojí jeden z najlepších kynológov sveta Bart Bellon.

Ako jediný kynológ na svete sa môže pochváliť siedmimi titulmi šampión belgického ringsportu (jednej z najťažších kynologických súťaží na svete) V roku 2002 Bart Bellon dokonca dosiahol najvyššie skóre, aké kedy kto dosiahol (predtým i potom) na majstrovstvách v belgickom ringu. 

Chcete vedieť ako to urobil? Odpoveďou je jeho systém výcviku a výchovy psov známy ako NePoPo®, ktorý doslova tvorí  sebavedomé a agilné psy plniace každý povel v každom prostredí s veľkým zanietením a to doslova srdcom a dušou.

Ako prirodzenú súčasť tejto výchovy a výcviku využíva Bart Bellon aj elektronické výcvikové obojky Martin System®na vývoji ktorých sa sám podieľal. 

Elektronické výcvikové obojky Martin System®  využívajú 6 kľúčových technológií, ktoré iné elektronické obojky nemajú a preto s nimi nie je možné dosiahnuť také výsledky, ako so zapojením elektronických výcvikových obojkov Martin System® v kombinácii s NePoPo®.

 CHAMELEON® III B MEDIUM & K9 & FINGER KICK (2)

A tu je stručná história samotnej značky Martin System®:

1978

Spoločnosť SA «Nouveaux Etablissements Charles Martin» (ďalej len «Martin System®») bola založená M. Charlesom Martinom.

Prvotnou hlavnou činnosťou spoločnosti bola distribúcia a montáž elektrických vykurovacích systémov, najmä značky ACEC.

1998

Charles Martin a jeho syn Joseph Martin sa rozhodli diverzifikovať svoju činnosť a investovať do výskumu a vývoja systémov výcviku psov, tu sa zrodila značka Martin System®

Z roka na rok aktivita súvisiaca so systémami výcviku psov narastala a bola vyvinutá celá škála produktov pre výcvik psov, ale aj výcvik sokolov a tiež vo všeobecnom výcviku a dozore zvierat.

2018

Akvizícia spoločnosťou BCBB

Viac ako desať rokov Bart & Michael Bellon, majitelia BCBB, úzko spolupracovali s Martin System® a M. Charlesom Martinom. Obchodná aj technologická spolupráca priniesla spoločnosti významnú pridanú hodnotu pri vývoji nových produktov.

Pre M. Charlesa Martina bolo logickým krokom predať a odovzdať spoločnosť BCBB. Medzitým BCBB vyvinula svoje vlastné produkty využívajúce najmodernejšie technológie v elektronike od Martin System.

Prevzatie umožnilo spoločnosti Martin System® ďalej rozvíjať svoje produktové portfólio so správnym zameraním a potrebným trhovým know-how. Skúsenosti Mr et Mrs Bellon s výcvikom psov predstavujú pre spoločnosť neuveriteľnú výhodu a odlíšenie, ktoré môžete teraz využiť aj Vy !!!