Všetky platby u nás sú zdarma. Doprava zdarma pri nákupe nad 200,- EUR. Doručenie do 24 hodín (v pracovné dni) v rámci SR.

Ovládač CTT 4 + Finger Kick + charging kit - NEW

Nezmeškajte príležitosť!  predobjednávky prijímame len do 4.2.2024!

Pridajte sa k priekopníkom a získajte exkluzívny prístup k najmodernejším technológiám pre efektívny výcvik psov. Predstavujeme vám exkluzívnu novinku vo svete výcvikových obojkov – inovatívny prístup k tréningu pre náročných profesionálov!

Nenechajte si ujsť jedinečnú šancu stať sa lídrom v oblasti výcviku psov s našim limitovaným CTT 4. Predobjednajte si ho ešte dnes a vybavte sa nástrojmi, ktoré výrazne vylepšia vaše metódy a prinášajú výnimočné výsledky.

Nezostávajte v tieni, buďte tým, kto určuje smer výcviku!

S radosťou a hrdosťou predstavujeme dlho očakávanú novinku v oblasti výcviku psov - diaľkový ovládač CTT 4, vrátane nabíjacieho kitu. Po rokoch tvrdej práce, výskumu a vývoja, tím Martin System odhaľuje svoje majstrovské dielo, ktoré znamená skutočnú  revolúciu vo svete elektronických výcvikových obojkov.

Predstavujeme vám produkt, ktorý predstavuje vrchol moderných technológií a výcvikových metód. Chameleon® IV, vytvorený výnimočným tímom pod vedením Michaela a Barta Bellon, prináša nový rozmer efektivity a humanizmu v tréningu vašich štvornohých priateľov.

Čo Robí CTT 4 v kombinácii s Chameleon® IV tak výnimočným?

Revolučnou a unikátnou vlastnosťou CTT 4 / Chameleon® IV je skutočnosť, že prostredníctvom rádiového signálu sa informácie z obojku vracajú späť do vysielača, čo dáva majiteľovi/cvičiteľovi psa okamžitú a neoceniteľnú informáciu: 

• Kontakt s pokožkou
• Kvalita rádiového signálu
• Teplota obojka
• Indikácia stavu batérie vysielača/obojku(ov)

Obmedzená ponuka - Neváhajte! Táto revolučná novinka bude verejne dostupná až od 5. februára 2024. Predobjednajte si svoj exemplár už dnes a zabezpečte si svoje miesto na špičke výcvikových technológií.

Dôrazne upozorňujeme, že ponuka je kvôli výrobným kapacitám veľmi obmedzená  a tento výnimočný produkt bude dostupný  minimálne do konca  marca 2024 len v obmedzenom počte.

Nezmeškajte preto svoju príležitosť stať sa súčasťou tejto výcvikovej revolúcie. Set CTT 4 + Chameleon® IV nie je len obyčajný výcvikový obojok, je to kľúč k novému rozmeru porozumenia a komunikácie s vaším psom. Objednajte si svoj ovládač alebo celý set už dnes a vstúpte do budúcnosti výcviku psov s najnovšou technológiou od Martin System!

 

€1 099,01
Dostupnosť: Na predobjednávku
Možnosti doručenia
Kód: BE-126
Ovládač CTT 4 + Finger Kick + charging kit - NEW
SET CTT 4 REMOTE CONTROL & FINGER KICK 1
Novinka Tip
ZADARMOZADARMO
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke
Spoľahlivý servis
Spoľahlivý záručný
a pozáručný servis

Podrobný popis

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo
Záruka: 2 roky

Ukážka výcviku psa trénovaného s výcvikovým obojkom CHAMELEON®

Ukážka výcviku psa trénovaného s výcvikovým obojkom CHAMELEON®

Martin System - úvod1

 

Za svetoznámou značkou elektronických výcvikových obojkov Martin System® stojí jeden z najlepších kynológov sveta Bart Bellon.

Ako jediný kynológ na svete sa môže pochváliť siedmimi titulmi šampión belgického ringsportu (jednej z najťažších kynologických súťaží na svete) V roku 2002 Bart Bellon dokonca dosiahol najvyššie skóre, aké kedy kto dosiahol (predtým i potom) na majstrovstvách v belgickom ringu. 

Chcete vedieť ako to urobil? Odpoveďou je jeho systém výcviku a výchovy psov známy ako NePoPo®, ktorý doslova tvorí  sebavedomé a agilné psy plniace každý povel v každom prostredí s veľkým zanietením a to doslova srdcom a dušou.

Ako prirodzenú súčasť tejto výchovy a výcviku využíva Bart Bellon aj elektronické výcvikové obojky Martin System®na vývoji ktorých sa sám podieľal. 

Elektronické výcvikové obojky Martin System®  využívajú 6 kľúčových technológií, ktoré iné elektronické obojky nemajú a preto s nimi nie je možné dosiahnuť také výsledky, ako so zapojením elektronických výcvikových obojkov Martin System® v kombinácii s NePoPo®.

 CHAMELEON® III B MEDIUM & K9 & FINGER KICK (2)

A tu je stručná história samotnej značky Martin System®:

1978

Spoločnosť SA «Nouveaux Etablissements Charles Martin» (ďalej len «Martin System®») bola založená M. Charlesom Martinom.

Prvotnou hlavnou činnosťou spoločnosti bola distribúcia a montáž elektrických vykurovacích systémov, najmä značky ACEC.

1998

Charles Martin a jeho syn Joseph Martin sa rozhodli diverzifikovať svoju činnosť a investovať do výskumu a vývoja systémov výcviku psov, tu sa zrodila značka Martin System®

Z roka na rok aktivita súvisiaca so systémami výcviku psov narastala a bola vyvinutá celá škála produktov pre výcvik psov, ale aj výcvik sokolov a tiež vo všeobecnom výcviku a dozore zvierat.

2018

Akvizícia spoločnosťou BCBB

Viac ako desať rokov Bart & Michael Bellon, majitelia BCBB, úzko spolupracovali s Martin System® a M. Charlesom Martinom. Obchodná aj technologická spolupráca priniesla spoločnosti významnú pridanú hodnotu pri vývoji nových produktov.

Pre M. Charlesa Martina bolo logickým krokom predať a odovzdať spoločnosť BCBB. Medzitým BCBB vyvinula svoje vlastné produkty využívajúce najmodernejšie technológie v elektronike od Martin System.

Prevzatie umožnilo spoločnosti Martin System® ďalej rozvíjať svoje produktové portfólio so správnym zameraním a potrebným trhovým know-how. Skúsenosti Mr et Mrs Bellon s výcvikom psov predstavujú pre spoločnosť neuveriteľnú výhodu a odlíšenie, ktoré môžete teraz využiť aj Vy !!!