Všetky platby u nás sú zdarma. Doprava zdarma pri nákupe nad 200,- EUR. Doručenie do 24 hodín (v pracovné dni) v rámci SR.

Ovládač CTT 4 + Finger Kick + charging kit - NEW

Predstavujeme SET DIAĽKOVÉHO OVLÁDANIA CTT 4 A FINGER KICK – ultimátne vybavenie pre majiteľov, amatérskych aj profesionálnych trénerov psov, ktorí neuznávajú kompromisy v efektivite a snažia sa povýšiť komunikáciu a vzťah so svojimi štvornohými priateľmi na úplne novú úroveň.

Tento exkluzívny set, navrhnutý na doplnenie elektronických výcvikových obojkov CHAMELEON®IV (obojok nie je súčasťou tohto setu), spája najnovšie technologické inovácie, aby revolučne zmenil výcvik psov.

Nenechajte si ujsť jedinečnú šancu stať sa lídrom v oblasti výcviku psov s našim limitovaným CTT 4. Objednajte si ho ešte dnes a vybavte sa nástrojmi, ktoré výrazne vylepšia vaše metódy a prinášajú výnimočné výsledky.

Nezostávajte v tieni, buďte tým, kto určuje smer výcviku!

S radosťou a hrdosťou predstavujeme dlho očakávanú novinku v oblasti výcviku psov - diaľkový ovládač CTT 4, vrátane nabíjacieho kitu. Po rokoch tvrdej práce, výskumu a vývoja, tím Martin System odhaľuje svoje majstrovské dielo, ktoré znamená skutočnú  revolúciu vo svete elektronických výcvikových obojkov.

Predstavujeme vám produkt, ktorý predstavuje vrchol moderných technológií a výcvikových metód. Chameleon® IV, vytvorený výnimočným tímom pod vedením Michaela a Barta Bellon, prináša nový rozmer efektivity a humanizmu v tréningu vašich štvornohých priateľov.

Čo Robí CTT 4 v kombinácii s Chameleon® IV tak výnimočným?

Revolučnou a unikátnou vlastnosťou CTT 4 / Chameleon® IV je skutočnosť, že prostredníctvom rádiového signálu sa informácie z obojku vracajú späť do vysielača, čo dáva majiteľovi/cvičiteľovi psa okamžitú a neoceniteľnú informáciu: 

• Kontakt s pokožkou
• Kvalita rádiového signálu
• Teplota obojka
• Indikácia stavu batérie vysielača/obojku(ov)

Objednajte si svoj ovládač CTT 4 už dnes a zabezpečte si svoje miesto na špičke výcvikových technológií.

Využite túto príležitosť stať sa súčasťou tejto výcvikovej revolúcie. Set CTT 4 + Chameleon® IV nie je len obyčajný výcvikový obojok, je to kľúč k novému rozmeru porozumenia a komunikácie s vaším psom. Objednajte si svoj ovládač alebo celý set už dnes a vstúpte do budúcnosti výcviku psov s najnovšou technológiou od Martin System!

€1 099
Dostupnosť: Na objednávku
Môžeme doručiť do:
24.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: BE-126
Ovládač CTT 4 + Finger Kick + charging kit - NEW
SET CTT 4 REMOTE CONTROL & FINGER KICK 1
Novinka Tip
ZADARMOZADARMO
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke
Spoľahlivý servis
Spoľahlivý záručný
a pozáručný servis

Podrobný popis

Ovládač CTT 4 + Finger Kick + charging kit - NEW

Predstavujeme SET DIAĽKOVÉHO OVLÁDANIA CTT 4 A FINGER KICK – ultimátne vybavenie pre majiteľov a profesionálov psov, ktorí neuznávajú kompromisy v efektivite a snažia sa povýšiť ich komunikáciu a vzťah so svojimi štvornohými priateľmi na úplne novú úroveň. Tento exkluzívny set, navrhnutý na doplnenie elektronických výcvikových obojkov CHAMELEON®IV (nie sú súčasťou tohto setu), spája najnovšie technologické inovácie, aby revolučne zmenil výcvik psov.

Popis Produktu:

SET DIAĽKOVÉHO OVLÁDANIA CTT 4 A FINGER KICK otvára novú éru výcviku psov, kde sú na prvom mieste efektivita, humanita a intuitívnosť. Vďaka najmodernejším technologickým novinkám ponúka tento set pri práci so psom neporovnateľnú presnosť, flexibilitu a pohodlie, čo zaručuje výnimočné výsledky výcviku. Či už ste skúsený profesionál alebo vášnivý majiteľ psa, tento set poskytuje nástroje potrebné pre bezprecedentný pokrok vo výcviku.

Opusťte tradičné metódy a vstúpte do sveta, kde je výcvik psov nielen efektívnejší, ale aj láskavejší a intuitívnejší. S inovatívnymi funkciami ako je bezdrôtové ovládanie obojka, monitorovanie teploty, meranie kontaktu a ďalšie, je SET DIAĽKOVÉHO OVLÁDANIA CTT 4 A FINGER KICK ideálnou voľbou pre každého, kto chce pre svojho psa len to najlepšie.

MARTINSYSTEM-240126-VisuelCTT4-RVB200-016

Top 5 Výhod produktu:

 1. Maximálna efektivita a presnosť: Monitorujte kľúčové parametre ako teplotu obojka (telesnú teplotu vášho psa), stav batérie a kvalitu rádiového signálu v reálnom čase pre optimálne výsledky výcviku.

 2. Prístup zameraný na welfare: Využite moderné technológie pre efektívny a zároveň šetrný výcvik, ktorý udrží vášho psa šťastného a motivovaného.

 3. Inovácia na dosah ruky: Patentovaný FINGER KICK prináša revolučný spôsob ovládania stimulačného tlačidla bezdrôtovo a bez použitia rúk, čo vám umožní zostať plne sústredený na výcvik.

 4. Vysoká úroveň prispôsobivosti: S bezplatnou mobilnou aplikáciou DOGGIFY môžete prispôsobiť nastavenia ovládača CTT4 podľa svojich potrieb, či už ide o úroveň stimulácie, frekvenciu obnovy údajov, intenzitu osvetlenia displeja ovládača alebo notifikačné alarmy.

 5. Pohodlie a udržateľnosť: Bezdrôtové aj káblové nabíjanie zabezpečuje, že vaše zariadenia budú vždy pripravené na použitie, zatiaľ čo úsporný režim a možnosť uzamknutia otočného tlačidla zabraňujú nechcenému vybitiu alebo neúmyselným zmenám úrovne stimulácie.

Objednajte si svoj SET DIAĽKOVÉHO OVLÁDANIA CTT 4 A FINGER KICK už dnes a vstúpte do budúcnosti výcviku psov s najnovšou technológiou od Martin System.

Buďte na špičke inovácií a povýšte svoje výcvikové metódy na novú úroveň. Tento set zahŕňa DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE CTT 4 s ľahko čitateľným podsvieteným farebným displejom, ktorý vám umožňuje mať dôležité parametre Chameleon® IV na dosah ruky, a patentovaný FINGER KICK, ktorý umožňuje bezdrôtové, bezkontaktné ovládanie stimulačného tlačidla vášho diaľkového ovládača Martin System®.

Ďalšie zaujímavé informácie o produkte:

 • Spätná väzba rádiového signálu: Zažite revolúciu s piatou generáciou technológie Martin System®, ponúkajúcej spätnú väzbu na parametre Chameleon® IV ako sú údaje o kontakte, teplota obojka, stav batérie a kvalita signálu na vzdialenosti až 300 metrov.

 • Spánkový režim obojka: Ušetrite batériu vášho Chameleon® IV, keď nie je potrebné ho používať, ovládateľné výhradne vašim diaľkovým ovládačom CTT 4.

 • Uzamknutie otočného tlačidla: Predchádzajte nechceným zmenám úrovne stimulácie tým, že si zabezpečíte svoje aktuálne nastavenie.

 • Podsvietenie CTT 4: Prispôsobte si jas displeja vášho diaľkového ovládača s DOGGIFY pre diskrétne výcvikové sedenia; podsvietenie je možné v prípade potreby vypnúť.

 • Aplikácia DOGGIFY: Získajte prístup k bezprecedentnej úrovni informácií a prispôsobenia prostredníctvom bezplatnej aplikácie DOGGIFY, vrátane merania kontaktu a teploty, indikátorov úrovne batérie, prispôsobenia nastavení zariadenia a oveľa viac.

K9 Connecting to Doggify from Martin System® on Vimeo.

 • Bezdrôtové Nabíjanie: Rýchle a pohodlné nabíjanie vášho CTT 4 a Chameleon® IV s možnosťami bezdrôtového aj káblového nabíjania.

Povýšte svoj zážitok z výcviku psov s SETOM DIAĽKOVÉHO OVLÁDANIA CTT 4 A FINGER KICK – svedectvom inovácie a efektivity v modernom výcviku psov.

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo
Záruka: 2 roky

Ukážka výcviku psa trénovaného s výcvikovým obojkom CHAMELEON®

Ukážka výcviku psa trénovaného s výcvikovým obojkom CHAMELEON®

Martin System - úvod1

 

Za svetoznámou značkou elektronických výcvikových obojkov Martin System® stojí jeden z najlepších kynológov sveta Bart Bellon.

Ako jediný kynológ na svete sa môže pochváliť siedmimi titulmi šampión belgického ringsportu (jednej z najťažších kynologických súťaží na svete) V roku 2002 Bart Bellon dokonca dosiahol najvyššie skóre, aké kedy kto dosiahol (predtým i potom) na majstrovstvách v belgickom ringu. 

Chcete vedieť ako to urobil? Odpoveďou je jeho systém výcviku a výchovy psov známy ako NePoPo®, ktorý doslova tvorí  sebavedomé a agilné psy plniace každý povel v každom prostredí s veľkým zanietením a to doslova srdcom a dušou.

Ako prirodzenú súčasť tejto výchovy a výcviku využíva Bart Bellon aj elektronické výcvikové obojky Martin System®na vývoji ktorých sa sám podieľal. 

Elektronické výcvikové obojky Martin System®  využívajú 6 kľúčových technológií, ktoré iné elektronické obojky nemajú a preto s nimi nie je možné dosiahnuť také výsledky, ako so zapojením elektronických výcvikových obojkov Martin System® v kombinácii s NePoPo®.

 CHAMELEON® III B MEDIUM & K9 & FINGER KICK (2)

A tu je stručná história samotnej značky Martin System®:

1978

Spoločnosť SA «Nouveaux Etablissements Charles Martin» (ďalej len «Martin System®») bola založená M. Charlesom Martinom.

Prvotnou hlavnou činnosťou spoločnosti bola distribúcia a montáž elektrických vykurovacích systémov, najmä značky ACEC.

1998

Charles Martin a jeho syn Joseph Martin sa rozhodli diverzifikovať svoju činnosť a investovať do výskumu a vývoja systémov výcviku psov, tu sa zrodila značka Martin System®

Z roka na rok aktivita súvisiaca so systémami výcviku psov narastala a bola vyvinutá celá škála produktov pre výcvik psov, ale aj výcvik sokolov a tiež vo všeobecnom výcviku a dozore zvierat.

2018

Akvizícia spoločnosťou BCBB

Viac ako desať rokov Bart & Michael Bellon, majitelia BCBB, úzko spolupracovali s Martin System® a M. Charlesom Martinom. Obchodná aj technologická spolupráca priniesla spoločnosti významnú pridanú hodnotu pri vývoji nových produktov.

Pre M. Charlesa Martina bolo logickým krokom predať a odovzdať spoločnosť BCBB. Medzitým BCBB vyvinula svoje vlastné produkty využívajúce najmodernejšie technológie v elektronike od Martin System.

Prevzatie umožnilo spoločnosti Martin System® ďalej rozvíjať svoje produktové portfólio so správnym zameraním a potrebným trhovým know-how. Skúsenosti Mr et Mrs Bellon s výcvikom psov predstavujú pre spoločnosť neuveriteľnú výhodu a odlíšenie, ktoré môžete teraz využiť aj Vy !!!