Všetky platby u nás sú zdarma. Doprava zdarma pri nákupe nad 200,- EUR. Doručenie do 24 hodín (v pracovné dni) v rámci SR.

Elektronický obojok Chameleon® Extender MULTI-BRAND

Vlastníte elektronický obojok značiek Dogtra, Dog Trace, E-Collar Technologies, Garmin, Sit Means Sit, alebo Sport Dog, nechcete kupovať nový obojok, ale oslovili vás výcvikové a technologické vymoženosti obojkov značky Martin System™ a teraz sa chcete priblížiť na  kvalitatívnu úroveň ich najvyššej rady výcvikových obojkov Martin System Chameleon® III B

Máme pre Vás dobrú správu - nemusíte investovať do kúpy nového obojku Chameleon® III B, stačí si zaobstarať cenovo oveľa výhodnejší doplnok Chameleon® Extender MULTI-BRAND. 

Získajte tak dokonalý kontakt obojku s telom Vášho psa, väčší počet kontaktných bodov s možnosťou zmeny ich umiestnenia - jediný obojok na svete, ktorý takto predchádza riziku vzniku nekrózy u vášho psa a tiež okrem ďalších vymožeností získate aj možnosť inštalácie Chameleon® Feather Contacts, ktoré sú právom považované za jedny z najlepších kontaktných bodov vo svete elektronických výcvikových obojkov...

Variant:
€349 €399 od €349
Dostupnosť: Skladom Skladom Zvoľte variant
Môžeme doručiť do:
16.7.2024 16.7.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: BE-063 BE-064 Zvoľte variant
Elektronický obojok Chameleon® Extender MULTI-BRAND
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke
Spoľahlivý servis
Spoľahlivý záručný
a pozáručný servis

Podrobný popis

Elektronický obojok Chameleon® Extender MULTI-BRAND

Kompatibilné s Dogtra (*okrem Dogtra 1900S a Arc), Dog Trace, E-Collar Technologies, Garmin, Sit Means Sit  a Sport Dog

*v prípade týchto typov využite produkt Chameleon® Extender Martin System 

Výborné riešenie pre všetkých, ktorí vlastnia elektronické výcvikové obojky značiek Dogtra, Dog Trace, E-Collar Technologies, Garmin, Sit Means Sit aSport Dog. Ste s nimi spokojný, objavili ste ich výcvikové možnosti, zvykli ste si na ne, ale chcete posunúť výcvik vášho psa na vyššiu úroveň?

Logickým krokom s ktorým sa často stretávame je v takýchto prípadoch chuť prejsť na najvyššiu radu obojkov MARTIN SYSTEM® - na obojky  Chameleon® III B.

Spoločnosť Martin System myslela aj na Vás - pripravila pre Vás cenovo dostupný elektronický výcvikový obojok Chameleon® Extender MULTI BRAND v dvoch veľkostiach: 

  • medium (26,5 cm)
  • large (31,1 cm)

ktorý vám za ekonomicky oveľa výhodnejších podmienok tento krok umožní !!!

Vyberte si správnu veľkosť a následne už len vložíte svoj obojok z vymenovaných kompatibilných značiek podľa doleuvedeného jednoduchého postupu (manuál v pdf) do práve zakúpeného Chameleon® Extender MARTIN SYSTEM - gratulujeme - práve ste získali to najlepšie vo svete elektronických výcvikových obojkov !!!

Chameleon® Extender premení váš obojok z obyčajného jednoblokového obojku na praktický profesionálny obojok.  Extender vám umožňuje mať viac ako jeden pozitívny a negatívny kontaktný bod. Okrem toho môžete presunúť/pridať svoje kontaktné body pre optimálny kontakt a najlepšiu citlivosť pre vášho psa. Kontaktné body sa môžu pohybovať tak často, ako je potrebné, aby ste eliminovali možnosti nekrózy.

Chameleon® Extender je navyše kompatibilný aj s Chameleon® Feather Contacts, ktoré poskytujú najlepší kontakt s flexibilným komfortom a sú právom považované za jedny z najlepších kontaktných riešení vo svete elektronických výcvikových obojkov !!!

Pre systém Chameleon® Extender Martin System odporúčame zakúpiť si aj nabíjací kábel, ak ho ešte nemáte.

 Manuál:

Dodatočné parametre

Kategória: CHAMELEON® III B - Ikona výcvikových obojkov
Záruka: 2 roky

Martin System - úvod1

 

Za svetoznámou značkou elektronických výcvikových obojkov Martin System® stojí jeden z najlepších kynológov sveta Bart Bellon.

Ako jediný kynológ na svete sa môže pochváliť siedmimi titulmi šampión belgického ringsportu (jednej z najťažších kynologických súťaží na svete) V roku 2002 Bart Bellon dokonca dosiahol najvyššie skóre, aké kedy kto dosiahol (predtým i potom) na majstrovstvách v belgickom ringu. 

Chcete vedieť ako to urobil? Odpoveďou je jeho systém výcviku a výchovy psov známy ako NePoPo®, ktorý doslova tvorí  sebavedomé a agilné psy plniace každý povel v každom prostredí s veľkým zanietením a to doslova srdcom a dušou.

Ako prirodzenú súčasť tejto výchovy a výcviku využíva Bart Bellon aj elektronické výcvikové obojky Martin System®na vývoji ktorých sa sám podieľal. 

Elektronické výcvikové obojky Martin System®  využívajú 6 kľúčových technológií, ktoré iné elektronické obojky nemajú a preto s nimi nie je možné dosiahnuť také výsledky, ako so zapojením elektronických výcvikových obojkov Martin System® v kombinácii s NePoPo®.

 CHAMELEON® III B MEDIUM & K9 & FINGER KICK (2)

A tu je stručná história samotnej značky Martin System®:

1978

Spoločnosť SA «Nouveaux Etablissements Charles Martin» (ďalej len «Martin System®») bola založená M. Charlesom Martinom.

Prvotnou hlavnou činnosťou spoločnosti bola distribúcia a montáž elektrických vykurovacích systémov, najmä značky ACEC.

1998

Charles Martin a jeho syn Joseph Martin sa rozhodli diverzifikovať svoju činnosť a investovať do výskumu a vývoja systémov výcviku psov, tu sa zrodila značka Martin System®

Z roka na rok aktivita súvisiaca so systémami výcviku psov narastala a bola vyvinutá celá škála produktov pre výcvik psov, ale aj výcvik sokolov a tiež vo všeobecnom výcviku a dozore zvierat.

2018

Akvizícia spoločnosťou BCBB

Viac ako desať rokov Bart & Michael Bellon, majitelia BCBB, úzko spolupracovali s Martin System® a M. Charlesom Martinom. Obchodná aj technologická spolupráca priniesla spoločnosti významnú pridanú hodnotu pri vývoji nových produktov.

Pre M. Charlesa Martina bolo logickým krokom predať a odovzdať spoločnosť BCBB. Medzitým BCBB vyvinula svoje vlastné produkty využívajúce najmodernejšie technológie v elektronike od Martin System.

Prevzatie umožnilo spoločnosti Martin System® ďalej rozvíjať svoje produktové portfólio so správnym zameraním a potrebným trhovým know-how. Skúsenosti Mr et Mrs Bellon s výcvikom psov predstavujú pre spoločnosť neuveriteľnú výhodu a odlíšenie, ktoré môžete teraz využiť aj Vy !!!