Všetky platby u nás sú zdarma. Doprava zdarma pri nákupe nad 200,- EUR. Doručenie do 24 hodín (v pracovné dni) v rámci SR.

Elektronický obojok Chameleon® IV MEDIUM + CTT 4 +Finger Kick + charging kit - NEW

Nezmeškajte príležitosť! Rozbehnite výcvik s exkluzívnym setom CTT 4 a Chameleon® IV 

Pridajte sa k priekopníkom a získajte exkluzívny prístup k najmodernejším technológiám pre efektívny výcvik psov. Predstavujeme vám exkluzívny set CTT 4 a Chameleon® IV – inovatívny prístup k tréningu pre náročných profesionálov!

Nenechajte si ujsť jedinečnú šancu stať sa lídrom v oblasti výcviku psov s našim limitovaným setom CTT 4 a Chameleon® IV. Predobjednajte si ho ešte dnes a vybavte sa nástrojmi, ktoré výrazne vylepšia vaše metódy a prinášajú výnimočné výsledky.

Nezostávajte v tieni, buďte tým, kto určuje smer výcviku!

S radosťou a hrdosťou predstavujeme dlho očakávanú novinku v oblasti výcviku psov - Set CTT 4 + Chameleon® IV, vrátane Finger Kick a nabíjacieho kitu. Po rokoch tvrdej práce, výskumu a vývoja, tím Martin System odhaľuje svoje majstrovské dielo, ktoré znamená skutočnú  revolúciu vo svete elektronických výcvikových obojkov.

Predstavujeme vám produkt, ktorý predstavuje vrchol moderných technológií a výcvikových metód. Set CTT 4 / Chameleon® IV, vytvorený výnimočným tímom pod vedením Michaela a Barta Bellon, prináša nový rozmer efektivity a humanizmu v tréningu vašich štvornohých priateľov.

Čo Robí CTT 4 / Chameleon® IV tak výnimočným?

Revolučnou a unikátnou vlastnosťou CTT 4 / Chameleon® IV je skutočnosť, že prostredníctvom rádiového signálu sa informácie z obojku vracajú späť do vysielača, čo dáva majiteľovi/cvičiteľovi psa okamžitú a neoceniteľnú informáciu: 

• Kontakt s pokožkou
• Kvalita rádiového signálu
• Teplota obojka
• Indikácia stavu batérie vysielača/obojku(ov)

Obmedzená ponuka - Neváhajte! Táto revolučná novinka je už v predaji. Objednajte si svoj exemplár už dnes a zabezpečte si svoje miesto na špičke výcvikových technológií.

Dôrazne upozorňujeme, že ponuka je kvôli výrobným kapacitám veľmi obmedzená  a tento výnimočný produkt bude dostupný  minimálne do konca  marca 2024 len v obmedzenom počte.

Nezmeškajte preto svoju príležitosť stať sa súčasťou tejto výcvikovej revolúcie. Set CTT 4 + Chameleon® IV nie je len obyčajný výcvikový obojok, je to kľúč k novému rozmeru porozumenia a komunikácie s vaším psom. Objednajte si svoj set už dnes a vstúpte do budúcnosti výcviku psov s najnovšou technológiou od Martin System!

 

€1 999
Dostupnosť: Na objednávku
Môžeme doručiť do:
1.3.2024
Možnosti doručenia
Kód: BE-121
Elektronický obojok Chameleon® IV MEDIUM + CTT 4 +Finger Kick + charging kit - NEW
CHAMELEON® IV MEDIUM & CTT 4 & FINGER KICK 0
Novinka Tip
ZADARMOZADARMO
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke
Spoľahlivý servis
Spoľahlivý záručný
a pozáručný servis

Podrobný popis

Elektronický obojok Chameleon® IV LARGE + CTT 4 +Finger Kick + charging kit - NEWPozrite sa do očí svojmu štvornohému priateľovi a predstavte si, že máte možnosť posunúť vašu komunikáciu a vzájomné porozumenie na úplne novú úroveň. S hrdosťou vám predstavujeme špičkovú inováciu v tréningu psov – Set CTT 4 + Chameleon® IV MEDIUM s Finger Kick a nabíjacou sadou.

Po rokoch neúnavnej práce, výskumu a odhodlania sa podarilo tímu Martin System vytvoriť majstrovské dielo, ktoré vykročilo za hranice bežných možností. Set CTT 4 + Chameleon® IV nie je len produkt, je to revolúcia v technológii a prístupe k výcviku vašich štvornohých miláčikov.

Predstavte si, že dokážete okamžite získať informácie o kontakte kože vášho psa s obojkom, kvalite rádiového signálu, teplote obojku a úrovni nabitia batérie – a to všetko priamo na vašom vysielači. Práve taká je realita s našim Chameleon® IV, ktorý vám poskytuje okamžité a neoceniteľné informácie pre efektívnejší a humánnejší tréning.

Nenechajte si ujsť možnosť objednávky tohto revolučného produktu, ktorý bol oficiálne uvedený na trh 5. februára 2024. Počet kusov je limitovaný, preto neváhajte a zabezpečte si svoj exemplár ešte dnes!Najväčšie výhody produktu:

1. Inovatívny feedback – Okamžité získanie informácií o kontakte, signále, teplote a nabití.

2. Flexibilita použitia – Pre jedného alebo dvoch psov s možnosťou individuálneho nastavenia programov.

3. Animal welfare – Uprednostňovanie dobrých životných podmienok zvierat bez popierania vhodného negatívneho posilnenia + korekcie a averzívnej stimulácie

4. Vysoká technologická úroveň – Produkt je výsledkom rokov vývoja a zavádza do sveta výcviku psov najmodernejšie technológie.

5. Exkluzívna ponuka – Limitovaná možnosť predobjednávky zaručuje, že budete medzi prvými, kto využije všetky výhody tohto revolučného produktu.


Nečakajte na zmenu, buďte zmenou. S Setom CTT 4 + Chameleon® IV (Large) otvoríte novú kapitolu vo výcviku a vzťahu s vaším psom. Objednajte si ho ešte dnes a zažite rozdiel, ktorý prináša pravá revolúcia.

 

SPÄTNÁ VÄZBA RÁDIOVÉHO SIGNÁLU

Štvrtá generácia revolúcie Martin System®!

Až do 300 m, CTT 4 zobrazuje spätnú väzbu parametrov Chameleon® IV, ako sú:

 • Kontaktné údaje o meraní
 • Teplota obojku (°C alebo °F)
 • Úroveň batérie
 • Rádiová kvalita signálu

REŽIM SPÁNKU OBOJKA PODĽA VZDIALENOSTI

Šetrite životnosť batérie vášho Chameleon® IV, keď ho nepotrebujete používať.

 • Podľa vzdialenosti
 • Len s vaším diaľkovým ovládačom CTT 4


 

ZÁMKA OTOČNÉHO TLAČIDLA

Vyhnite sa nedobrovoľným zmenám úrovne tým, že zablokujete svoju skutočnú úroveň stimulácie 

  

CTT 4 PODSVIETENIE

Prispôsobte si jas obrazovky diaľkového ovládania CTT 4 pomocou DOGGIFY, aby ste svojho psa trénovali diskrétne.

V prípade potreby je možné podsvietenie vypnúť. 

 

APLIKÁCIA DOGGIFY

Pomocou bezplatnej aplikácie DOGGIFY APP získate prístup k bezprecedentnej úrovni informácií a podpory.

 • Kontaktné meranie
 • Meranie teploty obojku
 • Indikácia stavu batérie pre obojok aj vysielač

Prispôsobte nastavenia svojho zariadenia:

 • Obnovovacia frekvencia údajov spätnej väzby
 • Alarm upozornenia na CTT 4
 • Úroveň stimulácie obojka
 • A oveľa viac

 

BEZDRÔTOVÉ NABÍJANIE

Nabíjajte CTT 4 a Chameleon® IV rýchlou bezdrôtovou nabíjačkou alebo káblovou nabíjačkou. 

 

NEPOPO®

FOUR je špeciálne navrhnutý pre WELFARE zvierat. 

1_BE-111 MARTIN SYSTEM - Set K9® + Chameleon® III B (veľký) + Finger Kick + nabíjacia súprava-PhotoRoom SK

 

V našej ponuke nájdete tiež kompletný rad moderných elektronických výcvikových obojkov MARTIN SYSTEM®:
 

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: CHAMELEON® IV - to najlepšie zo sveta výcviku
Záruka: 2 roky
Veľkosť obojku: Medium (pre psy s obvodom krku 28 až 40 cm)
Vodotesnosť: Vodotesný obojok aj ovládač
Prevádzková teplota: -20°C až +40°C
Hmotnosť:
Dosah:
Ovládané psy:
Stimulácie:
? Prepojenie obojku s mobilom: áno

Ukážka výcviku psa trénovaného s výcvikovým obojkom CHAMELEON®

Ukážka výcviku psa trénovaného s výcvikovým obojkom CHAMELEON®

Martin System - úvod1

 

Za svetoznámou značkou elektronických výcvikových obojkov Martin System® stojí jeden z najlepších kynológov sveta Bart Bellon.

Ako jediný kynológ na svete sa môže pochváliť siedmimi titulmi šampión belgického ringsportu (jednej z najťažších kynologických súťaží na svete) V roku 2002 Bart Bellon dokonca dosiahol najvyššie skóre, aké kedy kto dosiahol (predtým i potom) na majstrovstvách v belgickom ringu. 

Chcete vedieť ako to urobil? Odpoveďou je jeho systém výcviku a výchovy psov známy ako NePoPo®, ktorý doslova tvorí  sebavedomé a agilné psy plniace každý povel v každom prostredí s veľkým zanietením a to doslova srdcom a dušou.

Ako prirodzenú súčasť tejto výchovy a výcviku využíva Bart Bellon aj elektronické výcvikové obojky Martin System®na vývoji ktorých sa sám podieľal. 

Elektronické výcvikové obojky Martin System®  využívajú 6 kľúčových technológií, ktoré iné elektronické obojky nemajú a preto s nimi nie je možné dosiahnuť také výsledky, ako so zapojením elektronických výcvikových obojkov Martin System® v kombinácii s NePoPo®.

 CHAMELEON® III B MEDIUM & K9 & FINGER KICK (2)

A tu je stručná história samotnej značky Martin System®:

1978

Spoločnosť SA «Nouveaux Etablissements Charles Martin» (ďalej len «Martin System®») bola založená M. Charlesom Martinom.

Prvotnou hlavnou činnosťou spoločnosti bola distribúcia a montáž elektrických vykurovacích systémov, najmä značky ACEC.

1998

Charles Martin a jeho syn Joseph Martin sa rozhodli diverzifikovať svoju činnosť a investovať do výskumu a vývoja systémov výcviku psov, tu sa zrodila značka Martin System®

Z roka na rok aktivita súvisiaca so systémami výcviku psov narastala a bola vyvinutá celá škála produktov pre výcvik psov, ale aj výcvik sokolov a tiež vo všeobecnom výcviku a dozore zvierat.

2018

Akvizícia spoločnosťou BCBB

Viac ako desať rokov Bart & Michael Bellon, majitelia BCBB, úzko spolupracovali s Martin System® a M. Charlesom Martinom. Obchodná aj technologická spolupráca priniesla spoločnosti významnú pridanú hodnotu pri vývoji nových produktov.

Pre M. Charlesa Martina bolo logickým krokom predať a odovzdať spoločnosť BCBB. Medzitým BCBB vyvinula svoje vlastné produkty využívajúce najmodernejšie technológie v elektronike od Martin System.

Prevzatie umožnilo spoločnosti Martin System® ďalej rozvíjať svoje produktové portfólio so správnym zameraním a potrebným trhovým know-how. Skúsenosti Mr et Mrs Bellon s výcvikom psov predstavujú pre spoločnosť neuveriteľnú výhodu a odlíšenie, ktoré môžete teraz využiť aj Vy !!!