Všetky platby u nás sú zdarma. Doprava zdarma pri nákupe nad 200,- EUR. Doručenie do 24 hodín (v pracovné dni) v rámci SR.

Elektronický obojok Chameleon® IV LARGE + charging kit - NEW

Objavte revolúciu vo výcviku psov

Zažite budúcnosť výcviku psov s CHAMELEON® IV LARGE & CTT 4 & FINGER KICK - štvrtou generáciou inovácií od Martin System®. Tento komplexný systém s označením LARGE je navrhnutý pre psy s obvodom krku nad 35 cm a doslova posúva hranice možného v interakcii medzi vami a vaším psom.

Výnimočná kontrola a bezpečnosť

CHAMELEON® IV LARGE & CTT 4 & FINGER KICK vám poskytuje absolútnu kontrolu nad tréningom vášho psa za všetkých okolností. S funkciou zámky otočného tlačidla predídete nechceným zmenám úrovne stimulácie. Vďaka podsvietenému displeju CTT 4 môžete trénovať aj v noci skutočnou lahôdkou je možnosť úplnej personalizácie obojku prostredníctvom bezplatnej mobilnej aplikácie DOGGIFY.

Bezpečný a efektívny tréning

S CHAMELEON® IV sa môžete pripraviť na tréning v akomkoľvek počasí a prostredí vďaka vodotesnému dizajnu a možnosti bezdrôtového nabíjania. Patentovaný FINGER KICK umožňuje bezkontaktné spustenie stimulačného tlačidla, čím vaša pozornosť zostáva plne zameraná na psa.

Technológia na dosah ruky

Revolučnou a unikátnou vlastnosťou CTT 4 / Chameleon® IV je skutočnosť, že prostredníctvom rádiového signálu  Vám obojok zasiela aktuálne informácie o kontakte s pokožkou, kvalite rádiového signálu, teplote obojku a stave batérie až do vzdialenosti 300 metrov, poskytujúc tak okamžitú spätnú väzbu o stave vášho psa.

Limitovaná ponuka

Zabezpečte si svoj Chameleon® IV už dnes a nechajte sa pohltiť výcvikovou revolúciou, ktorá je teraz dostupná nielen profesionálom, ale každému, kto túži po najlepšom možnom tréningu pre svojho psa.

Vstúpte do budúcnosti výcviku

Set CHAMELEON® IV LARGE + CTT 4 nie je len obyčajný výcvikový obojok, je to kľúč k novému rozmeru porozumenia a komunikácie s vaším štvornohým priateľom. Objednajte si svoj set už dnes na www.dog-trainer-collar.com a vstúpte do novej éry výcviku psov s najnovšou technológiou od Martin System!

€1 049
Dostupnosť: Na objednávku
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: BE-125
Elektronický obojok Chameleon® IV LARGE + charging kit - NEW
CHAMELEON® IV LARGE 1
Novinka Tip
ZADARMOZADARMO
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke
Spoľahlivý servis
Spoľahlivý záručný
a pozáručný servis

Podrobný popis

Elektronický obojok Chameleon® IV LARGE + charging kit - NEW


Pozrite sa do očí svojmu štvornohému priateľovi a predstavte si, že máte možnosť posunúť vašu komunikáciu a vzájomné porozumenie na úplne novú úroveň. S hrdosťou vám predstavujeme špičkovú inováciu v tréningu psov – výcvikový obojok Chameleon® IV (Large) s nabíjacou sadou.

Po rokoch neúnavnej práce, výskumu a odhodlania sa podarilo tímu Martin System vytvoriť majstrovské dielo, ktoré vykročilo za hranice bežných možností. Chameleon® IV nie je len produkt, je to revolúcia v technológii a prístupe k výcviku vašich štvornohých miláčikov.

Predstavte si, že dokážete okamžite získať informácie o kontakte kože vášho psa s obojkom, kvalite rádiového signálu, teplote obojku a úrovni nabitia batérie – a to všetko priamo na vašom vysielači. Práve taká je realita s našim Chameleon® IV, ktorý vám poskytuje okamžité a neoceniteľné informácie pre efektívnejší a humánnejší tréning.

MARTINSYSTEM-240126-VisuelCTT4-RVB200-011
Najväčšie výhody produktu:

1. Inovatívny feedback – Okamžité získanie informácií o kontakte, signále, teplote a nabití.

2. Flexibilita použitia – Pre jedného alebo dvoch psov s možnosťou individuálneho nastavenia programov.

3. Animal welfare – Uprednostňovanie dobrých životných podmienok zvierat bez popierania vhodného negatívneho posilnenia + korekcie a averzívnej stimulácie

4. Vysoká technologická úroveň – Produkt je výsledkom rokov vývoja a zavádza do sveta výcviku psov najmodernejšie technológie.

5. Exkluzívna ponuka – buďte medzi prvými, kto využije všetky výhody tohto revolučného produktu.


Nečakajte na zmenu, buďte zmenou. S výcvikovým obojkom Chameleon® IV (Large) otvoríte novú kapitolu vo výcviku a vzťahu s vaším psom. Objednajte si ho ešte dnes a zažite rozdiel, ktorý prináša pravá revolúcia.

 

CHAMELEON® IV LARGE, navrhnutý legendárnym kynológom Bartom Bellonom a jeho tímom, predstavuje najnovšiu generáciu elektronických výcvikových obojkov, ktoré menia pravidlá hry. Tento revolučný obojok nie je len o technológii; je to o transformácii vašej interakcie s vaším psom na základe porozumenia, motivácie a spolupráce.

Kľúčové vlastnosti:

  • výcvik cez motiváciu: CHAMELEON® IV je navrhnutý nie na trestanie, ale na budovanie motivácie a túžby po práci u vášho psa, čím zabezpečuje, že tréning je pre neho nielen príjemný, ale aj plný zápalu.

  • Nepretržitá spätná väzba: V kombinácii s CTT 4, CHAMELEON® IV vytvára obojsmerný komunikačný systém, umožňujúci neustálu spätnú väzbu medzi vami a vaším psom, čo maximalizuje efektivitu každej výcvikovej hodiny.

  • Integrácia s DOGGIFY APP: S použitím najmodernejšej technológie, vrátane Bluetooth a bezplatnej mobilnej aplikácie DOGGIFY, ponúka CHAMELEON® IV jednoduché nastavenie, monitoring a prispôsobenie, aby bol výcvik nielen efektívny, ale aj príjemný.

  • Vodotesný a nabíjateľný: So svojou vodotesnou konštrukciou a možnosťami bezdrôtového alebo káblového nabíjania, CHAMELEON® IV je pripravený na akékoľvek výcvikové prostredie a podmienky.

  • Etický prístup: CHAMELEON® IV, v súlade s filozofiou NePoPo® (Negatívno-Pozitívno-Pozitívne posilnenie), rešpektuje dobré životné podmienky zvierat, poskytujúc stimuláciu prostredníctvom konštantných, jemných impulzov, čím podporuje pozitívnu reakciu a radostné plnenie povelov.

Prečo CHAMELEON® IV LARGE?

Prechod od frustrácie k harmónii vo vzťahu s vaším psom je teraz možný s CHAMELEON® IV LARGE. Predstavte si výcvik, kde každý tréning je plný radosti, vzájomného porozumenia a úspechu. CHAMELEON® IV LARGE vám to umožní.

Urobte krok k úspechu:

Neváhajte a premeňte výcvik vášho psa z boja na spoluprácu. Objednajte si CHAMELEON® IV LARGE ešte dnes a objavte novú dimenziu výcviku, kde dôvera, motivácia a vzájomné porozumenie sú na prvom mieste. Staňte sa súčasťou revolúcie vo výcviku psov s CHAMELEON® IV LARGE.

MARTINSYSTEM-240126-VisuelCTT4-RVB200-016

V našej ponuke nájdete tiež kompletný rad moderných elektronických výcvikových obojkov MARTIN SYSTEM®:
 

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: CHAMELEON® IV - to najlepšie zo sveta výcviku
Záruka: 2 roky
Veľkosť obojku: Large (pre psy s obvodom krku nad 35 cm)
Vodotesnosť: Vodotesný obojok
Prevádzková teplota: -20°C až +40°C
Hmotnosť:
Dosah: 1000 m
Ovládané psy: 1 - 2
Stimulácie: 18 úrovní
? Prepojenie obojku s mobilom: áno

Ukážka výcviku psa trénovaného s výcvikovým obojkom CHAMELEON®

Ukážka výcviku psa trénovaného s výcvikovým obojkom CHAMELEON®

Martin System - úvod1

 

Za svetoznámou značkou elektronických výcvikových obojkov Martin System® stojí jeden z najlepších kynológov sveta Bart Bellon.

Ako jediný kynológ na svete sa môže pochváliť siedmimi titulmi šampión belgického ringsportu (jednej z najťažších kynologických súťaží na svete) V roku 2002 Bart Bellon dokonca dosiahol najvyššie skóre, aké kedy kto dosiahol (predtým i potom) na majstrovstvách v belgickom ringu. 

Chcete vedieť ako to urobil? Odpoveďou je jeho systém výcviku a výchovy psov známy ako NePoPo®, ktorý doslova tvorí  sebavedomé a agilné psy plniace každý povel v každom prostredí s veľkým zanietením a to doslova srdcom a dušou.

Ako prirodzenú súčasť tejto výchovy a výcviku využíva Bart Bellon aj elektronické výcvikové obojky Martin System®na vývoji ktorých sa sám podieľal. 

Elektronické výcvikové obojky Martin System®  využívajú 6 kľúčových technológií, ktoré iné elektronické obojky nemajú a preto s nimi nie je možné dosiahnuť také výsledky, ako so zapojením elektronických výcvikových obojkov Martin System® v kombinácii s NePoPo®.

 CHAMELEON® III B MEDIUM & K9 & FINGER KICK (2)

A tu je stručná história samotnej značky Martin System®:

1978

Spoločnosť SA «Nouveaux Etablissements Charles Martin» (ďalej len «Martin System®») bola založená M. Charlesom Martinom.

Prvotnou hlavnou činnosťou spoločnosti bola distribúcia a montáž elektrických vykurovacích systémov, najmä značky ACEC.

1998

Charles Martin a jeho syn Joseph Martin sa rozhodli diverzifikovať svoju činnosť a investovať do výskumu a vývoja systémov výcviku psov, tu sa zrodila značka Martin System®

Z roka na rok aktivita súvisiaca so systémami výcviku psov narastala a bola vyvinutá celá škála produktov pre výcvik psov, ale aj výcvik sokolov a tiež vo všeobecnom výcviku a dozore zvierat.

2018

Akvizícia spoločnosťou BCBB

Viac ako desať rokov Bart & Michael Bellon, majitelia BCBB, úzko spolupracovali s Martin System® a M. Charlesom Martinom. Obchodná aj technologická spolupráca priniesla spoločnosti významnú pridanú hodnotu pri vývoji nových produktov.

Pre M. Charlesa Martina bolo logickým krokom predať a odovzdať spoločnosť BCBB. Medzitým BCBB vyvinula svoje vlastné produkty využívajúce najmodernejšie technológie v elektronike od Martin System.

Prevzatie umožnilo spoločnosti Martin System® ďalej rozvíjať svoje produktové portfólio so správnym zameraním a potrebným trhovým know-how. Skúsenosti Mr et Mrs Bellon s výcvikom psov predstavujú pre spoločnosť neuveriteľnú výhodu a odlíšenie, ktoré môžete teraz využiť aj Vy !!!