V┼íetky platby u n├ís s├║ zdarma. Doprava zdarma pri n├íkupe nad 200,- EUR. Doru─Źenie do 24 hod├şn (v pracovn├ę dni) v r├ímci SR.

­čÉż NePoPo┬« - REVOLU─îN├Ł SP├öSOB V├ŁCVIKU PSOV ­čÉż

 

Vst├║pte do sveta modern├ęho v├Żcviku psov s NePoPo┬«

 

NePoPo┬« - JAZYK MODERN├ëHO V├ŁCVIKU PSOV je prelomov├Ż tr├ęningov├Ż syst├ęm, ktor├Ż vyvinuli Michael a Bart Bellon - bez p├ítosu m├┤┼żeme poveda┼ą - jedni z najlep┼í├şch kynol├│gov sveta.

 Tento syst├ęm prin├í┼ía nov├║ dimenziu vzdel├ívania a v├Żcviku pre psie du┼íe. NePoPo┬« vytv├íra akt├şvnych a siln├Żch psov, ktor├ş svoje ├║lohy plnia so srdcom a du┼íou!

 Jedn├Żm zo stavebn├Żch prvkov NePoPo┬« je aj vyu┼ż├şvanie tr├ęningov├Żch pom├┤cok ako napr├şklad NePoPo┬« Klack Klack Board, DOGTROPHY & PT3000 & Finger Kick, alebo skvel├Ż v├Żcvikov├Ż obojok CHAMELEON┬« III B & K9 & FINGER KICK, ktor├Ż nie je n├ístrojom na vynucovanie poslu┼ínosti, ale stimula─Źn├í pom├┤cka pre nad┼íen├ę plnenie povelov.

 

─îl├ínok ktor├Ż vy┼íiel na FB str├ínke N├írodn├Ż sk├║┼íobn├Ż poriadok Zv├Ązu ┼íportovej kynol├│gie Slovenska hovor├ş o tom, ┼że ak aplikujete princ├şpy NePoPo do v├Żchovy a v├Żcviku psa,  zauj├şmav├ę v├Żsledky m├┤┼żete dosiahnu┼ą aj s plemenami psov, ktor├ę s├║ vo v┼íeobecnosti pova┼żovan├ę za komplikovan├ę z poh─żadu v├Żcviku...─Źo v┼íetko sa d├í potom s NePoPo dosiahnu┼ą s klasick├Żmi pracovn├Żmi plemenami :)

https://www.facebook.com/groups/3010116472555434/permalink/3611030959130646/

Ak sa chcete dozvedie┼ą viac o t├Żchto modern├Żch v├Żcvikov├Żch pom├┤ckach, pozrite sa do n├í┼íeho e-shopu https://www.dog-trainer-collar.com/ , kde n├íjdete ┼íirok├Ż v├Żber vybavenia pre efekt├şvny v├Żcvik psa. ­čŤĺ­čÉĽ

 A nezabudnite si pozrie┼ą aj anglick├║ a ─Źesk├║ jazykov├║ mut├íciu:

 Va┼ía cesta k harmonick├ęmu a efekt├şvnemu vz┼ąahu so psom za─Ź├şna tu! ­čÉÂÔŁĄ´ŞĆ #NePoPoTraining #V├ŻcvikPsov #Modern├ŻV├Żcvik #DogTrainerCollar

 (­čôŽ Dopravujeme do celej Eur├│pskej ├║nie a u┼ż ─Źoskoro aj do 50 kraj├şn sveta vr├ítane Ve─żkej Brit├ínie a USA)

 

Pre hlb┼íie porozumenie syst├ęmu NePoPo┬« a jeho pr├şnosom pre pr├ícu so psom, nav┼ít├şvte  https://www.nepopotraining.com/ a ich fb str├ínku Nepopo Training, ale obrovskou in┼ípir├íciou V├ím m├┤┼żu by┼ą aj samotn├ę fb str├ínky p├ína Bart Bellon a pani Michael Bellon

NePoPo┬« je ich registrovan├í ochrann├í zn├ímka, ktorou je ich know how chr├ínen├ę po celom svete, je to v┼íak syst├ęm dostupn├Ż v┼íetk├Żm majite─żom psov, ktor├ş maj├║ z├íujem o modern├Ż v├Żcvik psov  a to v─Ćaka syst├ęmu certifikovan├Żch NePoPo┬« tr├ęnerov p├┤sobiacich po celom svete, ktor├ş m├┤┼żu ofici├ílne  u─Źi┼ą svojich klientov v syst├ęme NePoPo┬« a tie┼ż v─Ćaka syst├ęmu dvoj├║rov┼łovej teoretickej a praktickej v├Żuky pod n├ízvom NePoPo┬« New Silver School a NePoPo┬« New Gold School, ktor├í z v├ís sprav├ş certifikovan├ęho tr├ęnera v tomto fenomen├ílnom syst├ęme pr├íce so psami.