V┼íetky platby u n├ís s├║ zdarma. Doprava zdarma pri n├íkupe nad 200,- EUR. Doru─Źenie do 24 hod├şn (v pracovn├ę dni) v r├ímci SR.

­čîÉ Objavte patentovan├ę technol├│gie Martin System ­čîÉ

 

­čÜÇ Vitajte v bud├║cnosti v├Żcviku psov. Obojky Martin System predstavuj├║ jedine─Źn├Ż a v├Żnimo─Źn├Ż pr├şstup vo svete v├Żcviku psov. S├║ navrhnut├ę s inovat├şvnymi patentovan├Żmi technol├│giami, ktor├ę buduj├║ nad┼íenie, motiv├íciu a dobrovo─żn├║ poslu┼ínos┼ą psov, namiesto tradi─Źn├Żch met├│d vyu┼ż├şvania elektronick├Żch obojkov zalo┼żen├Żch na trestan├ş alebo strachu z elektrick├Żch impulzov. Objavte, ako tieto obojky menia pr├şstup k v├Żcviku psov na celom svete.

­čĺí V Martin System veria, ┼że v├Żcvik psov by mal by┼ą efekt├şvny, hum├ínny a bez stresu. Ich snaha o inov├íciu viedla k v├Żvoju patentovan├Żch technol├│gi├ş, ktor├ę s├║ srdcom na┼íich obojkov. Tieto technol├│gie umo┼ż┼łuj├║ tr├ęnerom a majite─żom psov dosiahnu┼ą v├Żnimo─Źn├ę v├Żsledky v budovan├ş motivovanej poslu┼ínosti a nad┼íen├ęho plnenia povelov.

­čÉĽ Jemn├í stimul├ícia: Jedine─Źn├í technol├│gia SSC umo┼ż┼łuje jemn├║, ale ├║─Źinn├║ komunik├íciu so psom. Namiesto siln├Żch alebo bolestiv├Żch stimulov sa zameriavame na n├şzke ├║rovne stimul├ície, ktor├ę s├║ pre psa pr├şjemn├ę a motivuj├║ce.

ÔÜÖ´ŞĆ Prec├şzna kontrola: Syst├ęm umo┼ż┼łuje tr├ęnerom presne individualizova┼ą jednotliv├ę parametre pod─ża potrieb a povahy svojho psa a nastavi┼ą napr├şklad aj ├║rove┼ł stimul├ície pod─ża svojich predst├ív a nemusia by┼ą odk├ízan├ş len na hodnoty pon├║kan├ę v├Żrobcom. T├íto flexibilita zabezpe─Źuje, ┼że ka┼żd├Ż pes dostane presne to, ─Źo potrebuje pre optim├ílny v├Żcvik.

­čöő Dlh├í v├Żdr┼ż bat├ęrie a vodeodolnos┼ą: Na┼íe obojky s├║ navrhnut├ę tak, aby vydr┼żali n├íro─Źn├ę podmienky a dlhodob├ę pou┼ż├şvanie. Vodeodolnos┼ą a dlh├í v├Żdr┼ż bat├ęrie znamenaj├║, ┼że obojky s├║ spo─żahliv├ę v akomko─żvek prostred├ş. Induk─Źn├ę nab├şjanie je v pr├şpade Chameleon III B samozrejmos┼ą.

­čŤí´ŞĆ Bezpe─Źnos┼ą a komfort: Bezpe─Źnos┼ą a pohodlie v├í┼ího psa s├║ na┼íou prioritou. Obojky s├║ navrhnut├ę tak, aby boli pre psa pohodln├ę na nosenie, s d├┤razom na minimaliz├íciu akejko─żvek potenci├ílnej nepr├şjemnosti.

­čöČ Patentovan├ę technol├│gie Martin System s├║ v├Żsledkom rozsiahleho v├Żskumu a inov├íci├ş v oblasti kynol├│gie. V├Żsledkom je rad v├Żcvikov├Żch produktov, ktor├ę menia pravidl├í hry vo svete v├Żcviku psov. Pozrite sa na na┼íu ponuku a objavte, ako m├┤┼żu obojky Martin System zmeni┼ą v├í┼í pr├şstup k v├Żcviku psov.

V nasleduj├║cich ─Źl├ínkoch V├ím pribl├ş┼żime jednotliv├ę patentovan├ę technol├│gie do detailov.