V┼íetky platby u n├ís s├║ zdarma. Doprava zdarma pri n├íkupe nad 200,- EUR. Doru─Źenie do 24 hod├şn (v pracovn├ę dni) v r├ímci SR.

­čÉż Elektronick├Ż v├Żcvikov├Ż obojok CHAMELEON┬« III B & PT3000 & FINGER KICK: Inov├ícia a Efektivita ­čÉż

 ­čÉż Elektronick├Ż v├Żcvikov├Ż obojok CHAMELEON┬« III B & PT3000 & FINGER KICK: Inov├ícia a Efektivita ­čÉż
 
Vitajte u n├í┼ího v├Żnimo─Źn├ęho produktu - elektronick├ęho v├Żcvikov├ęho obojku CHAMELEON┬« III B spolu s dia─żkov├Żm ovl├ídan├şm PT3000 a revolu─Źn├Żm doplnkom FINGER KICK! Jeho povestn├ę miesto medzi najlep┼í├şmi v├Żcvikov├Żmi obojkami na celom svete nie je n├íhodn├ę. Pon├║kame v├ím nielen technologick├║ ┼ípi─Źku, ale aj kynologick├ę umenie sprostredkovan├ę renomovan├Żm kynol├│gom Bartom Bellonom.
 
 
­čöŁ Obojok, ktor├Ż dv├şha v├Żcvik na nov├║ ├║rove┼ł:
 
V├Żcvikov├Ż obojok CHAMELEON┬« III B je n├ístrojom, ktor├Ż re┼ípektuje va┼íe potreby vo v├Żcviku. Sp├íja inov├ície, efektivitu a komfort. Je odoln├Ż vo─Źi ka┼żd├ęmu po─Źasiu a pln├Ż funkci├ş, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu dosiahnu┼ą v├í┼í cie─ż v kynol├│gii - od ┼íportov├ęho tr├ęningu po ka┼żdodenn├ę v├Żzvy.
 
 
­čÉ Komunik├ícia, nie trest:
 
Na┼íe v├Żcvikov├ę obojky s├║ o komunik├ícii, nie treste. Obojok CHAMELEON┬« III B je navrhnut├Ż tak, aby poskytoval ┼íirok├║ ┼ík├ílu mo┼żnost├ş - od vibr├ície a┼ż po t├│n a stimul├íciu, v r├┤znych kombin├íci├ích. Je to n├ístroj, ktor├Ż v├ím otv├íra neuverite─żn├Ż v├Żcvikov├Ż potenci├íl.
 
 
­čîč Unik├ítne vlastnosti pre modern├Ż tr├ęning:
 
S Chameleonom┬« III B z├şskavate obojok, ktor├Ż sa prisp├┤sobuje va┼íim potreb├ím. Od dia─żkov├ęho ovl├ídania PT3000 a┼ż po doplnok FINGER KICK. PT3000 umo┼ż┼łuje tr├ęnova┼ą dvoch psov naraz a v─Ćaka technol├│gii bluetooth z├şskavate pr├şstup k bezplatnej aplik├ícii Doggify. Toto je praktick├Ż sp├┤sob, ako z├şska┼ą k─ż├║─Źov├ę inform├ície o va┼íom obojku a komunikova┼ą so svoj├şm psom na novej ├║rovni - aj prostredn├şctvom V├í┼ího mobilu.
 
 
­čĺž Vodotesnos┼ą a dizajn pre 21. storo─Źie:
 
Chameleon┬« III B prin├í┼ía jedine─Źn├ę patenty spolo─Źnosti Martin System┬«, vr├ítane merania kontaktov (CMS), konzistentnej spo─żahlivej stimul├ície (SSC) a mal├ęho, no v├Żkonn├ęho nov├ęho vysokonap├Ą┼ąov├ęho transform├ítora (NHT). Tento obojok zabezpe─Źuje mimoriadne kompaktn├Ż dizajn, extr├ęmne dlh├║ v├Żdr┼ż bat├ęrie a spo─żahliv├║ stimul├íciu na v┼íetk├Żch ├║rovniach. Jeho dizajn je diskr├ętny, tak┼że v├í┼í pes nebude vyzera┼ą, akoby nosil elektronick├Ż obojok.
 
­čĹć FINGER KICK: Pohodlie a efektivita na va┼íej ruke:
 
S nov├Żm doplnkom FINGER KICK z├şskavate dokonal├║ slobodu pri tr├ęningu. Bezdr├┤tov├ę sp├║┼í┼ąanie stimul├ície na dia─żkovom ovl├ídan├ş je skvelou "vychyt├ívkou" pre profesion├ílov aj amat├ęrov. V─Ćaka patentovan├ęmu dizajnu nemus├şte ma┼ą psa na vod├ştku a napriek tomu s n├şm m├┤┼żete st├íle ├║─Źinne komunikova┼ą.
 
 
­čÉĽ Najlep┼í├ş v├Żcvik pre v├í┼ího psa:
 
U obojka Chameleon┬« III B a ─Ćal┼í├şch produktov MARTIN SYSTEM┬« nejde len o v├Żcvik, ale o skuto─Źn├Ż vz┼ąah medzi vami a va┼íim psom. Zv├Ż┼íenie ├║rovne komunik├ície, spolupr├íce a d├┤very. S na┼íou ┼íirokou ┼ík├ílou obojkov m├íte mo┼żnos┼ą vybra┼ą si ten najvhodnej┼í├ş pre va┼íe potreby.
 
­čîÉ D├┤verujte najlep┼í├şm:
 
Profesion├ílni kynol├│govia, ale aj aj amat├ęri vedia, ┼że MARTIN SYSTEM┬« zaru─Źuje najvy┼í┼íiu kvalitu. Nechceme len pred├íva┼ą produkty - chceme pos├║va┼ą v├í┼í v├Żcvik ─Ćalej. Pr├íve preto stoj├şme za na┼íimi obojkami CHAMELEON┬« III B s dia─żkov├Żm ovl├ídan├şm PT3000 a revolu─Źn├Żm doplnkom FINGER KICK.
 
 
­čĺí Dosiahnite nov├ę ├║rovne v├Żcviku:
 
Spolo─Źnos┼ą MARTIN SYSTEM┬« ver├ş v inov├ície a efektivitu. N├í┼í v├Żcvikov├Ż obojok CHAMELEON┬« III B s dia─żkov├Żm ovl├ídan├şm PT3000 a FINGER KICK v├ím otv├íra dvere k lep┼íej komunik├ícii so svoj├şm psom na novej ├║rovni. Nezme┼íkajte pr├şle┼żitos┼ą z├şska┼ą to najlep┼íie pre v├ís a v├í┼ího ┼ítvornoh├ęho priate─ża. ­čÉż
 
­čöŚ Nav┼ít├şvte na┼íu webov├║ str├ínku na adrese www.dog-trainer-collar.com a zistite viac o v├Żcvikovom obojku CHAMELEON┬« III B, dia─żkovom ovl├ídan├ş PT3000 a doplnku FINGER KICK.
 
Dajte inov├ícii a modernej technol├│gii ┼íancu zlep┼íi┼ą v├í┼í v├Żcvik. Va┼ía spokojnos┼ą a vz┼ąah so svoj├şm psom s├║ pre n├ís prioritou.
 
#V├ŻcvikSrdcom
#MARTINSYSTEM®
#CHAMELEONIIIB
#PT3000
#FINGERKICK