Všetky platby u nás sú zdarma. Doprava zdarma pri nákupe nad 200,- EUR. Doručenie do 24 hodín (v pracovné dni) v rámci SR.

MARTIN SYSTEM®, Strana 3

Webová stránka značky: MARTIN SYSTEM®

Martin System - úvod1

 

Za svetoznámou značkou elektronických výcvikových obojkov Martin System® stojí jeden z najlepších kynológov sveta Bart Bellon.

Ako jediný kynológ na svete sa môže pochváliť siedmimi titulmi šampión belgického ringsportu (jednej z najťažších kynologických súťaží na svete) V roku 2002 Bart Bellon dokonca dosiahol najvyššie skóre, aké kedy kto dosiahol (predtým i potom) na majstrovstvách v belgickom ringu. 

Chcete vedieť ako to urobil? Odpoveďou je jeho systém výcviku a výchovy psov známy ako NePoPo®, ktorý doslova tvorí  sebavedomé a agilné psy plniace každý povel v každom prostredí s veľkým zanietením a to doslova srdcom a dušou.

Ako prirodzenú súčasť tejto výchovy a výcviku využíva Bart Bellon aj elektronické výcvikové obojky Martin System®na vývoji ktorých sa sám podieľal. 

Elektronické výcvikové obojky Martin System®  využívajú 6 kľúčových technológií, ktoré iné elektronické obojky nemajú a preto s nimi nie je možné dosiahnuť také výsledky, ako so zapojením elektronických výcvikových obojkov Martin System® v kombinácii s NePoPo®.

 CHAMELEON® III B MEDIUM & K9 & FINGER KICK (2)

A tu je stručná história samotnej značky Martin System®:

1978

Spoločnosť SA «Nouveaux Etablissements Charles Martin» (ďalej len «Martin System®») bola založená M. Charlesom Martinom.

Prvotnou hlavnou činnosťou spoločnosti bola distribúcia a montáž elektrických vykurovacích systémov, najmä značky ACEC.

1998

Charles Martin a jeho syn Joseph Martin sa rozhodli diverzifikovať svoju činnosť a investovať do výskumu a vývoja systémov výcviku psov, tu sa zrodila značka Martin System®

Z roka na rok aktivita súvisiaca so systémami výcviku psov narastala a bola vyvinutá celá škála produktov pre výcvik psov, ale aj výcvik sokolov a tiež vo všeobecnom výcviku a dozore zvierat.

2018

Akvizícia spoločnosťou BCBB

Viac ako desať rokov Bart & Michael Bellon, majitelia BCBB, úzko spolupracovali s Martin System® a M. Charlesom Martinom. Obchodná aj technologická spolupráca priniesla spoločnosti významnú pridanú hodnotu pri vývoji nových produktov.

Pre M. Charlesa Martina bolo logickým krokom predať a odovzdať spoločnosť BCBB. Medzitým BCBB vyvinula svoje vlastné produkty využívajúce najmodernejšie technológie v elektronike od Martin System.

Prevzatie umožnilo spoločnosti Martin System® ďalej rozvíjať svoje produktové portfólio so správnym zameraním a potrebným trhovým know-how. Skúsenosti Mr et Mrs Bellon s výcvikom psov predstavujú pre spoločnosť neuveriteľnú výhodu a odlíšenie, ktoré môžete teraz využiť aj Vy !!!

 

Cena

91349
191349
BE 073 MARTIN SYSTEM Pair of Strong Feather contacts for Chameleon®
€24
Skladom

Chameleon® Feather Contacts poskytujú najlepší kontakt s flexibilným komfortom a sú právom považované za jedny z najlepších kontaktných riešení vo svete elektronických...

Kód: BE-073
BE 004 MARTIN SYSTEM Elastic Adjustable Snap Closure black
€22,36
Skladom

Čierny elegantný elastický obojok pre Chameleon® II / III kompatibilný pre všetky elektronické výcvikové obojky Chameleon® (II, III a III B). Ideálny doplnok pre diskrétne...

Kód: BE-004
BE 071 MARTIN SYSTEM Chameleon® 15mm injected contact points (black & red)
€17,99
Skladom

SADA 2 KONTAKTNÝCH BODOV 15mm PRE PRODUKT CHAMELEON® (červený a čierny) - kontaktné body kompatibilné* s elektronickými výcvikovými obojkami  Chameleon® II, III,...

Kód: BE-071
BE 072 MARTIN SYSTEM Chameleon® 19mm injected contact points (black & red)
€17,99
Skladom

SADA 2 KONTAKTNÝCH BODOV 19mm PRE PRODUKT CHAMELEON® (červený a čierny) - kontaktné body kompatibilné* s elektronickými výcvikovými obojkami  Chameleon® II, III,...

Kód: BE-072
[bandana chameleon] BANDANA CHAMELEON1
€11,99
Skladom

Módny doplnok pre psovoda využiteľný ale aj ako diskrétne maskovania elektronického výcvikového obojku na krku psa :)

Kód: 71
[bandana martin system] BANDANA MARTIN SYSTEM
€11,99
Skladom

Módny doplnok pre psovoda využiteľný ale aj ako diskrétne maskovania elektronického výcvikového obojku na krku psa :)

Kód: 70
[bandana nepopo] BANDANA NEPOPO
€11,99
Skladom

Módny doplnok pre psovoda využiteľný ale aj ako diskrétne maskovania elektronického výcvikového obojku na krku psa :)

Kód: 43
[wristbands chameleon] WRISTBANDS CHAMELEON
€9,98
Skladom

Módny doplnok pre psovoda - náramok CHAMELEON

Kód: 73
[wristbands martin system] WRISTBANDS MARTIN SYSTEM
€9,98
Skladom

Módny doplnok pre psovoda - náramok MARTIN SYSTEM

Kód: 72
BE 007 1 MARTIN SYSTEM CURLY PERFECT FIT CLOSURE RED
€9,14
Skladom

CURLY PERFECT FIT CLOSURE RED Tento set je pripravený na nasadenie obojku Chameleon ® (II, III, III B) - elastický uzáver Perfect Fit sa dá ľahko nasadiť na väčšinu...

Kód: BE-007-1
BE 007 MARTIN SYSTEM Chameleon® Perfect Fit closure
€9,14
Skladom

ZAPÍNANIE CHAMELEON® PERFECT FIT Tento set je pripravený na nasadenie obojku Chameleon ® (II, III, III B) - elastický uzáver

Kód: BE-007
Hore
35 položiek celkom

Stránka 3 z 3 - 35 položiek celkom