Všetky platby u nás sú zdarma. Doprava zdarma pri nákupe nad 200,- EUR. Doručenie do 24 hodín (v pracovné dni) v rámci SR.

Elektronický obojok Chameleon® IV SMALL + charging kit - NEW

Nezmeškajte príležitosť! Rozbehnite výcvik s exkluzívnym obojkom Chameleon® IV – predobjednávky prijímame len do 4.2.2024!

Pridajte sa k priekopníkom a získajte exkluzívny prístup k najmodernejším technológiám pre efektívny výcvik psov. Predstavujeme vám exkluzívnu novinku vo svete výcvikových obojkov:  Chameleon® IV – inovatívny prístup k tréningu pre náročných profesionálov!

Nenechajte si ujsť jedinečnú šancu stať sa lídrom v oblasti výcviku psov s našim limitovaným Chameleon® IV. Predobjednajte si ho ešte dnes a vybavte sa nástrojmi, ktoré výrazne vylepšia vaše metódy a prinášajú výnimočné výsledky.

Nezostávajte v tieni, buďte tým, kto určuje smer výcviku!

S radosťou a hrdosťou predstavujeme dlho očakávanú novinku v oblasti výcviku psov - výcvikový obojok Chameleon® IV, vrátane nabíjacieho kitu. Po rokoch tvrdej práce, výskumu a vývoja, tím Martin System odhaľuje svoje majstrovské dielo, ktoré znamená skutočnú  revolúciu vo svete elektronických výcvikových obojkov.

Predstavujeme vám produkt, ktorý predstavuje vrchol moderných technológií a výcvikových metód. Chameleon® IV, vytvorený výnimočným tímom pod vedením Michaela a Barta Bellon, prináša nový rozmer efektivity a humanizmu v tréningu vašich štvornohých priateľov.

Čo Robí CTT 4 v kombinácii s Chameleon® IV tak výnimočným?

Revolučnou a unikátnou vlastnosťou CTT 4 / Chameleon® IV je skutočnosť, že prostredníctvom rádiového signálu sa informácie z obojku vracajú späť do vysielača, čo dáva majiteľovi/cvičiteľovi psa okamžitú a neoceniteľnú informáciu: 

• Kontakt s pokožkou
• Kvalita rádiového signálu
• Teplota obojka
• Indikácia stavu batérie vysielača/obojku(ov)

Obmedzená ponuka - Neváhajte! Táto revolučná novinka bude verejne dostupná až od 5. februára 2024. Predobjednajte si svoj exemplár už dnes a zabezpečte si svoje miesto na špičke výcvikových technológií.

Dôrazne upozorňujeme, že ponuka je kvôli výrobným kapacitám veľmi obmedzená  a tento výnimočný produkt bude dostupný  minimálne do konca  marca 2024 len v obmedzenom počte.

Nezmeškajte preto svoju príležitosť stať sa súčasťou tejto výcvikovej revolúcie. Set CTT 4 + Chameleon® IV nie je len obyčajný výcvikový obojok, je to kľúč k novému rozmeru porozumenia a komunikácie s vaším psom. Objednajte si svoj obojok alebo celý set už dnes a vstúpte do budúcnosti výcviku psov s najnovšou technológiou od Martin System!

 

€1 049
Dostupnosť: Na predobjednávku
Možnosti doručenia
Kód: BE-123
Elektronický obojok Chameleon® IV SMALL + charging kit - NEW
CHAMELEON® IV MEDIUM 1
Novinka Tip
ZADARMOZADARMO
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke
Spoľahlivý servis
Spoľahlivý záručný
a pozáručný servis

Podrobný popis

Elektronický obojok Chameleon® IV Small + charging kit - NEW


Pozrite sa do očí svojmu štvornohému priateľovi a predstavte si, že máte možnosť posunúť vašu komunikáciu a vzájomné porozumenie na úplne novú úroveň. S hrdosťou vám predstavujeme špičkovú inováciu v tréningu psov – výcvikový obojok Chameleon® IV (Small) s nabíjacou sadou.

Po rokoch neúnavnej práce, výskumu a odhodlania sa podarilo tímu Martin System vytvoriť majstrovské dielo, ktoré vykročilo za hranice bežných možností. Chameleon® IV nie je len produkt, je to revolúcia v technológii a prístupe k výcviku vašich štvornohých miláčikov.

Predstavte si, že dokážete okamžite získať informácie o kontakte kože vášho psa s obojkom, kvalite rádiového signálu, teplote obojku a úrovni nabitia batérie – a to všetko priamo na vašom vysielači. Práve taká je realita s našim Chameleon® IV, ktorý vám poskytuje okamžité a neoceniteľné informácie pre efektívnejší a humánnejší tréning.

Nenechajte si ujsť možnosť predobjednávky tohto revolučného produktu, ktorý bude oficiálne uvedený na trh 5. februára 2024. Počet kusov je limitovaný kvôli výrobným kapacitám až do konca marca 2024, preto neváhajte a zabezpečte si svoj exemplár ešte dnes!Najväčšie výhody produktu:

1. Inovatívny feedback – Okamžité získanie informácií o kontakte, signále, teplote a nabití.

2. Flexibilita použitia – Pre jedného alebo dvoch psov s možnosťou individuálneho nastavenia programov.

3. Animal welfare – Uprednostňovanie dobrých životných podmienok zvierat bez popierania vhodného negatívneho posilnenia + korekcie a averzívnej stimulácie

4. Vysoká technologická úroveň – Produkt je výsledkom rokov vývoja a zavádza do sveta výcviku psov najmodernejšie technológie.

5. Exkluzívna ponuka – Limitovaná možnosť predobjednávky zaručuje, že budete medzi prvými, kto využije všetky výhody tohto revolučného produktu.


Nečakajte na zmenu, buďte zmenou. S výcvikovým obojkom Chameleon® IV (Small) otvoríte novú kapitolu vo výcviku a vzťahu s vaším psom. Objednajte si ho ešte dnes a zažite rozdiel, ktorý prináša pravá revolúcia.

 Upozornenie:

CTT 4 / Chameleon® IV bude verejne oznámený a dostupný až od 5. februára 2024. Na predobjednávku produktov vám dávame teda len niekoľkodňovú lehotu, ktorá začína TERAZ. Chceme tiež zdôrazniť, že ponuka bude obmedzená do konca marca 2024 z dôvodu výrobných obmedzení.

 

V našej ponuke nájdete tiež kompletný rad moderných elektronických výcvikových obojkov MARTIN SYSTEM®:
 

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: CHAMELEON® IV - to najlepšie zo sveta výcviku
Záruka: 2 roky
Veľkosť obojku: Small (pre psy s obvodom krku 18 až 30 cm)
Vodotesnosť: Vodotesný obojok
Prevádzková teplota: -20°C až +40°C
Hmotnosť:
Dosah:
Ovládané psy:
Stimulácie:
? Prepojenie obojku s mobilom: áno

Ukážka výcviku psa trénovaného s výcvikovým obojkom CHAMELEON®

Ukážka výcviku psa trénovaného s výcvikovým obojkom CHAMELEON®

Martin System - úvod1

 

Za svetoznámou značkou elektronických výcvikových obojkov Martin System® stojí jeden z najlepších kynológov sveta Bart Bellon.

Ako jediný kynológ na svete sa môže pochváliť siedmimi titulmi šampión belgického ringsportu (jednej z najťažších kynologických súťaží na svete) V roku 2002 Bart Bellon dokonca dosiahol najvyššie skóre, aké kedy kto dosiahol (predtým i potom) na majstrovstvách v belgickom ringu. 

Chcete vedieť ako to urobil? Odpoveďou je jeho systém výcviku a výchovy psov známy ako NePoPo®, ktorý doslova tvorí  sebavedomé a agilné psy plniace každý povel v každom prostredí s veľkým zanietením a to doslova srdcom a dušou.

Ako prirodzenú súčasť tejto výchovy a výcviku využíva Bart Bellon aj elektronické výcvikové obojky Martin System®na vývoji ktorých sa sám podieľal. 

Elektronické výcvikové obojky Martin System®  využívajú 6 kľúčových technológií, ktoré iné elektronické obojky nemajú a preto s nimi nie je možné dosiahnuť také výsledky, ako so zapojením elektronických výcvikových obojkov Martin System® v kombinácii s NePoPo®.

 CHAMELEON® III B MEDIUM & K9 & FINGER KICK (2)

A tu je stručná história samotnej značky Martin System®:

1978

Spoločnosť SA «Nouveaux Etablissements Charles Martin» (ďalej len «Martin System®») bola založená M. Charlesom Martinom.

Prvotnou hlavnou činnosťou spoločnosti bola distribúcia a montáž elektrických vykurovacích systémov, najmä značky ACEC.

1998

Charles Martin a jeho syn Joseph Martin sa rozhodli diverzifikovať svoju činnosť a investovať do výskumu a vývoja systémov výcviku psov, tu sa zrodila značka Martin System®

Z roka na rok aktivita súvisiaca so systémami výcviku psov narastala a bola vyvinutá celá škála produktov pre výcvik psov, ale aj výcvik sokolov a tiež vo všeobecnom výcviku a dozore zvierat.

2018

Akvizícia spoločnosťou BCBB

Viac ako desať rokov Bart & Michael Bellon, majitelia BCBB, úzko spolupracovali s Martin System® a M. Charlesom Martinom. Obchodná aj technologická spolupráca priniesla spoločnosti významnú pridanú hodnotu pri vývoji nových produktov.

Pre M. Charlesa Martina bolo logickým krokom predať a odovzdať spoločnosť BCBB. Medzitým BCBB vyvinula svoje vlastné produkty využívajúce najmodernejšie technológie v elektronike od Martin System.

Prevzatie umožnilo spoločnosti Martin System® ďalej rozvíjať svoje produktové portfólio so správnym zameraním a potrebným trhovým know-how. Skúsenosti Mr et Mrs Bellon s výcvikom psov predstavujú pre spoločnosť neuveriteľnú výhodu a odlíšenie, ktoré môžete teraz využiť aj Vy !!!